Головна/Додаткові елементи для вікон/Відливи віконні з полімерним покриттям Rannila

Відливи віконні з полімерним покриттям Rannila

Відливи віконні з полімерним покриттям Rannila
Оконные оливы с полимерным покрытием

Відливи віконні використовуються як архітектурне доповнення та функціональні елементи, які захищають зовнішню частину стіни, сприймаючи на себе опади. Їх монтують на нижній зовнішній укіс і фіксують до підвіконного профілю вікна. Відсутність у віконному отворі такого важливого елемента дозволить волозі потрапити у вільний отвір і зволожити внутрішню частину зовнішньої стіни, привести до деструкції вікна.

Ми пропонуємо матеріал RANNILA - оцинковану сталь з антикорозійним полімером. Товщина заготовки для згину відливу варіюється в діапазоні 0,55 ... 0,7 мм, вісім шарів захисного покриття забезпечують збереження властивостей вироби в середовищі будь-якої вологості. Форма відливу може бути будь-який відмінною від стандартної в межах можливостей гибочного верстата.

 

Що треба враховувати при монтажі відливів

Наметове для себе найближчим часом купити вікна в Києві , не забудьте, що відливи тільки здаються вельми простим доповненням, з установкою якого впорається будь-яка людина. Насправді тут - свої тонкощі монтажу, їх обов'язково треба враховувати.

  1. Подрезка виробів виконується таким чином, щоб краї заходили за бічні укоси. Цей розмір вибирається від 1 см. Краї металу злегка підгинають догори, щоб убезпечити будинок від намокання укосів (мокрі панелі швидко промерзають взимку, викликаючи відставання шпалер від стін і гниль на вертикальних панелях. Ще однією неприємністю стане поява конденсату на віконних конструкціях).

  2. При збігу або зменшенні ширини відливу в порівнянні з аналогічним параметром зовнішнього укосу вода буде попадати на підвіконну частина стіни і поступово її руйнувати. Надлишкова волога сприяє зменшенню теплозбереження в приміщенні.

  3. Кріплення відливів до нижньої частини рами виконується на міцних саморезах для роботи з металевими виробами. Герметик в місцях торкання рами і відливу блокує надходження води і пари.

Якісні вироби не бояться сезонних і добових термічних коливань, повноцінно очищаються від вуличних забруднень, захисне покриття залишається цілісним після випадання кислотних дощів і густого вихлопного осаду димлять труб підприємств.

Характеристики: 
Матеріал
оцинкована сталь з полімерним покриттям
Товщина металу
0,55-0,7 мм
Негативний вплив навколишнього середовища
не схильні до
Заявка на замір
Напишіть нам