Winkhaus proPilot віконна фурнітураФурнітурна серія proPilot є комплект фурнітури, використовуваної для виготовлення металопластикових вікон прямокутної конфігурації. Використовується для виробництва конструкцій поворотною модифікації, орних і поворотно-відкидних моделей. Здатна регулюватися в трьох площинах, має менше 50-ти складових, що полегшує складські роботи і процес логістики.

Особливості WinkHaus proPilot

  1. Підвищена міцність. WinkHaus proPilot проводиться з європейської сталі в Німеччині. Система пройшла офіційне тестування на стійкість фурнітури. Має підтверджує якість сертифікат інституту Rosenheim (QM 328). Крім експериментальних випробувань протягом 25 тисяч циклів, програма сертифікації перевіряє застосування додаткового навантаження, роботу віконних систем при виникненні перешкод у фальці.

  2. Безшумність функціонування і плавний хід завдяки металевій касети приводу.

  3. Мікроліфт, функція мікропровітрювання, балконна защіпка, блокування повороту ручки, обмежувач обертання ступки, трамплін від провисання роблять експлуатацію вікон особливо зручною. Грибоподібна цапфа з кутовий передачею формують поліпшену ступінь безпеки в світлопроникного конструкціях. Додаткові вузли легко змонтувати навіть після багаторічного використання вікон.

  4. Фурнітура Winkhaus proPilot

    У класичній комплектації система WinkHaus proPilot забезпечена протівовзломним зацепом і косинцем з антівзломних цапфою. Остання за рахунок грибовидной форми з'єднується з зачепом, забезпечуючи точку безпеки. Застосувавши ручку з замком або з функцією блокування ®Secustic, вдасться поліпшити захисні якості віконних систем.

    Важливий аспект - дитяча безпека. Відкрите навстіж вікно є черговим приводом для дитини виявитися на підвіконні. Спеціальний замок блокує механізм відкривання стулки, дозволяє залишити конструкцію в режимі стандартного провітрювання або мікропровітрювання.

  5. Дизайнерське оформлення петель за рахунок надягання кольорових елементів. Пропонуються білий, коричневий, срібний і бронзовий відтінки накладок.

Технічна частина

У конструкції WinkHaus proPilot використовується один вид зачепів, для вікна з одного стулкою і шпультового вузла застосовується 1 елемент поворотно-відкидного типу.

Під верхню і нижню петлі отвори розташовані симетрично, при цьому регулюється одна нижня петля. Дозволено вага стулки не більше 100 кг, а її регулювання проводиться в обидві сторони на 2 мм. Можна попрацювати з притиском стулки до рами (до 0,8 мм в бік ослаблення).

 

 

 

Заявка на замір
Напишіть нам