Головна/Корисно знати/Cонцезахисний склопакет

Cонцезахисний склопакет

Сонцезахисні склопакети

Це склопакет, в якому на одне скло наноситься солнцевідбивна (сонцезахисна) плівка або наноситься напилення оксидів металу (срібла, нікелю, хрому), які можуть розсіювати до 75% тепла, що попадае в приміщення. У сонцезахисних склопакетах прозорість скла залежить безпосередньо від типу застосовуваної плівки або від товщини напилення, що наноситься.

Де застосовується сонцезахисний склопакет?

Сонцезахисний склопакет головним чином застосовується в вікнах з металопластику, які встановлені (або плануються встановлюватися) на сонячній стороні. Як правило - на балконах або лоджіях, а так само в офісних приміщеннях, де активно використовується кондиціонування, що знижує нагрівання приміщення і помітно економить бюджет.

Як працює сонцезахисний склопакет?

Солнцезахисний склопакет

Скло з сонцезахисним покриттям відбиває (або поглинає) промені в певних частинах спектра (більшу частину інфрачервоних променів, які нагрівають приміщення), але при цьому пропускає видиме світло. Поглинання або відбівання ультрафіолету залежить від типу сонцезахисного покриття - застосування плівки надає відобиваючі властивості, а використання напилення оксидів металів, в свою чергу, надає поглинаючі властивості сонцезахисного склопакету.

 

Заявка на замір
Напишіть нам