Головна/Корисно знати/Підбір профільної системи

Підбір профільної системи

Вибір профілю для вікна ПВХ

На сьогодняшній момент на українському віконному ринку представлено багато торгових марок профільних систем. Серед них є як вітчизняні бренди, так і іноземні. А як же розібратися в такому достатку? Як правильно вибрати? Давайте зробимо це разом. Для початку - трохи технічної, але пізнавальної інформації.

Що таке ПВХ?

ПВХ (полівінілхлорид) - модифікація синтетичного полімеру, який належить до групи термопластів (вид пластмаси, вироби з якої можуть повторно перероблятися) і складається із з'єднань вуглецю, водню і зв'язаного хлору (склад в процентному співвідношенні - 43% продукти нафтопереробки і 57 % - зв'язаний хлор). Але сам ПВХ в чистому вигляді для випуску віконних профілів не використовують. Його переробляють в порошок, до якого додають спеціальні добавки (модифікатори і стабілізатори). Ці добавки і визначають кінцеві властивості продукту. Треба додати, що стабілізатори в більшості своїй йдуть на основі кальцію і цинку, хоча в деяких системах ще застосовується свинець. Але в будь-якому випадку - ці елементи знаходяться в біологічно пасивному стані і є нешкідливими сполуками.

Полівінілхлорид має низку переваг:

ПВХ гранули

  • не схильний до впливу кислот, лугів, вапна;
  • не схильний до корозії і стійкий до негативного впливу навколишнього середовища;
  • є важко займистим і самогасистим синтетичним матеріалом;
  • екологічно безпечний;
  • вироби з ПВХ можуть приймати фактично будь-яку форму;
  • має низьку теплопровідність;
  • має великий термін служби;

Що таке ПВХ профіль?

 Схема екструзії ПВХ профілюВсі віконні ПВХ профілі для металопластикових вікон випускаються методом екструзії. Екструзія - це безперервне видавлювання розм'якшеного підготовленого матеріалу через спеціальні отвори певного перерізу (в даному випадку, екструдери мають форму і перетин віконного ПВХ профілю). Сам по собі ПВХ профіль - це пластиковий корпус з певною кількістю внутрішніх перегородок, які утворюють повітряні камери.

На що варто обов'язково звертати увагу при виборі ПВХ профілю?

Основний критерій вибору ПВХ профілю - це кількість повітряних камер і контурів ущільнення. Як правило, чим більша кількість камер (3,4,5 і 6), тим вище коефіцієнт опору теплопередачі і, отже, тим «тепліше» профільна система . У нас на сайті Ви можете переглянути характеристики кожної системи, з якої ми пропонуємо виготовляти вікна ПВХ для Вашого будинку або квартири.Характеристика системи Veka Softline 70

Кількість повітряних камер безпосередньо впливає на монтажну глибину профілю - чим більше, тим вона ширше. При цьому треба враховувати, що чим ширше монтажна глибина профільної системи - тим вона дорожча, але, найчастіше широкі системи виглядають більш естетично.

Дуже важливо приділити увагу армуванню, тому що - це впливає на характеристики міцності профільної системи і на готове вікно в цілому. При нинішніх нормах - товщина армування повинна становити мінімум 1.5 мм, а в деяких випадках і більше. Втім, технології не стоять на місці, і є профільні системи , в яких ПВХ профіль без сталевого армуванняармування не застосовується взагалі - замість цього використовуються термопластикові вставки, які з успіхом замінюють металевий підсилювач, і при цьому збільшують як теплові, так і механічні властивості вікна , в тому числі для гарної фіксації віконної фурнітури .

 

Заявка на замір
Напишіть нам