Головна/Корисно знати/Типові помилки при виборі пластикових вікон.

Типові помилки при виборі пластикових вікон.

 Помилки при виборі вікон ПВХ

Сколько стоит квадратный метр окна ПВХ

Хоча вікна ПВХ можуть продаватися в квадратних метрах, але вони розраховуються і виготовляються в штуках суто за індивідуальними розмірами. І тому на це питання менеджер однозначно, а головне - достовірно, відповісти не зможе, не знаючи параметрів вікна. Це схоже на те, що якби Ви прийшли в господарський магазин і сказали:
- Дайте мені кілограм цвяхів!
На що отримали б абсолютно закономірне питання:Скільки коштує квадратний метр вікна
- Яких саме: покрівельні, шиферні, декоративні т.д.? Якого розміру?

Тому, не повторюйте цю помилку, перш ніж дзвонити в компанії з виготовлення вікон та питати вартість квадратного метра пластикового вікна - не полінуйтеся зробити попередні виміри отвору (ширину і висоту від укосу до укосу).

У вас знижка менше ніж у компанії СУПЕР_ПУПЕР_ОКНА, а ціна чомусь теж менше…

Знижки на пластикові вікна Специфіка ціноутворення у всіх віконних компаній різна (різні накладні витрати, націнки і т.д.), тому і знижки можуть дуже сильно відрізнятися. А великі знижки - це не більше ніж простий маркетинговий хід. За ним, як показує практика, криється спочатку висока ціна виробу або не включаються додаткові витрати, які Ви, врешті-решт, все одно будете змушені оплачувати, і тому компанія може дозволити собі дати більшу знижку. У будь-якому випадку - Ви купуєте вікна ПВХ, а не ЗНИЖКУ!

Завжди дивіться на остаточну вартість пластикового вікна і супутніх матеріалів.

У вас є вікна Rehau?

Rehau, Veka, Aluplast, Kommerling і ін. - це все назви компаній-виробників профілів ПВХ. Існує досить поширена помилка, що вони самі і роблять пластикові вікна. Це абсолютно не так - їх збирають переробники профільних систем (заводи-виробники пластикових вікон). А вже потім спеціальні відділи на цих заводах або дилери - продають і встановлюють готові вироби.
Окноявляется високотехнологічними продуктом, який складається з різних складових - профілю ПВХ, склопакета, фурнітури і армування.
Вибирайте не виробника профілю, а виробника ПВХ вікон або дилера, який вже давно на ринку та добре себе зарекомендували в роботі.

Купуйте не профіль, а готове вікно і комплекс робіт з його встановлення!

Скільки коштує стандартне вікно?

На даний момент не існує якогось стандартного канону. Як вже говорилося - вікно це індивідуальне виріб. В одному будинку не буде абсолютно однакових прорізів і тому не буде однакових за розміром вікон. Незначні зміни розмірів можуть досить грунтовно відбитися на вартості. Крім того, у кожного замовника свої індивідуальні вимоги до нових вікон (навіть з однаковими розмірами можна вибрати різну конфігурацію вікна) і, в кожному такому випадку ціна буде теж різна.

 

Заявка на замір
Напишіть нам