Остекление балконов

Ще на етапі проектування необхідно прийняти рішення, який тип скління буде на Вашому балконі або лоджії - «теплим» або «холодним».

 

Холодне скління балкона.

 

Теплый балкон

 

Такий тип скління не вимагає значного утеплення і установки двокамерних «теплих» склопакетів, його превентивна завдання - захист від негоди. З цим цілком справляється будь-яка трехкамерная профільна система з однокамерним склопакетом (сонцезахисним або енергозберігаючим). Холодне скління не застосовується, якщо площа на балконі планується як продовження кімнати. В цьому випадку потрібно продумати кардинальні варіанти утеплення та енергозбереження.

 

Теплий балкон.

 

Для теплого скління балкона оптимальним варіантом установки будуть пластикові вікна з п'ятикамерних віконних профілів з якісною фурнітурою і двокамерні енергозберігаючі склопакети в якості заповнення. Внутрішня і зовнішня обшивка з утепленням є невід'ємними роботами для теплого балкона.

 

Доброю ідеєю буде прокладка і установка додаткових джерел опалення (наприклад, теплого електричного статі), що додасть домашнього затишку і комфорту.

 

Незалежно від обраного типу скління, для мешканців перших поверхів необхідно подумати про додаткові заходи безпеки - замовляти конструкції з противовзломной комплектацією.

Заявка на замір
Напишіть нам