Головна/Переваги пластикових вікон

Переваги пластикових вікон

Сучасні вікна є кращою заміною старим дерев'яним, які з часом втратили свої експлуатаційні якості. За нетривалий період, завдяки своїм очевидним перевагам, вікна з металопластику стали дуже популярні у покупців.

Переваги вікон ПВХ

 1. Великий вибір за призначенням і функціоналу.

  • Замовник вирішує сам, які вікна ПВХ вибрати виходячи зі своїх потреб. Стандартної прямокутної форми або навпаки нестандартної, з різними типами відкривання або без нього: глухими, поворотними, повортно-відкидними, розсувними або комбінованої модифікації.

   Большой выбор пластиковых окон

 2. Важливе значення - термін служби пластикових вікон

  • Дерев'яні вікна, на відміну від пластикових, мають великий недолік - вони вимагають регулярного догляду. А вікна з ПВХ профілю , в залежності від виробника і якості виконання, без проблем прослужать 20-40 років.

 3. Висока енергоефективність - вигідне гідність вікон ПВХ

  • Старі вікна мають погані енергозберігаючі властивості, це помітно позначається на фінансових витратах. У зимову пору і сире міжсезоння хочеться комфорту, тому доводиться обігрівати квартиру, офіс електроприладами. Вибір на користь енергоефективних вікон позбавить від зайвих витрат.

 4. Ремонтопридатність

  • До чого приховувати, що ми не завжди акуратно ставимося до оточуючих нас предметів. Ривком відкрив вікно, невдало його зачинив - таке буває у кожного. Вікна з полівінілхлориду мають виняткову ремонтопридатністю. Що вийшли з ладу деталі і вузли, швидко і легко змінюються. Головне, щоб початкова установка пластикових вікон була виконана правильно. Навіть якщо трапиться оказія і буде розбитий склопакет, його теж можна замінити.

   Энергоэффективные окна для вашего дома

 5. Зниження шумового фону в приміщенні

  • У містах життя «кипить» вдень і вночі. Особливо це відчувається, якщо будинок знаходиться біля дороги. Ще одна вагома перевага металопластикових вікон - вони володіють відмінною звукоізоляцією, позбавляючи власників від нічного шуму і денної суєти. Створюють комфортну робочу атмосферу в офісі за рахунок усунення сторонніх звуків.

 6. Безпека

  • Дорослі знають, що біля відкритих вікон треба поводитися обережно. Інша справа діти. Вони постійно лізуть скрізь, де виходить, намагаючись задовольнити свою допитливість. У 3-4 роки дитині, зацікавленому зовнішнім звуком, досить півхвилини, щоб приставити стілець до вікна і визирнути на вулицю. Прочинене для верхнього провітрювання вікно врятує дослідника від падіння вниз, а додаткові засоби безпеки не дадуть малюкові відчинити вікно на всю ширину.

   Безопасные - преимущество пластиковые окон

  • Застосування противовзломной фурнітури у Ваших вікнах - це захист від несанкціонованого проникнення в будинок.

 7. Ціновий фактор - глобальне перевага пластикових вікон

  • Ціновий фактор буває вирішальним при виборі. На сьогоднішній день можна купити пластикові вікна за нижчою ціною, ніж дерев'яні або алюмінієві, а значить - отримати ще одну вигоду.

 8. Необтяжливий догляд

  • Пластик досить мити водою з слабколужних, неабразівним засобами, а скла - спеціально призначеними для цих цілей продуктами побутової хімії.

Заявка на замір
Напишіть нам