Теплий балкон в приватному будинку

Плануючи зведення приватного будинку, багато людей хочуть втілити у ньому свої мрії. Великий, надійний фундамент, нерідко еркерні вікна, фігурні внутрішні двері, кращі матеріали для стін, стель і підлог - хочеться, щоб все було якісним і радувало господарів довгі роки.

Розділи статті:

Типи балконів в приватному будинку

Бажаним атрибутом двох або триповерхового приватного будинку слугує балкон. Тут приємно відпочивати після роботи, праці на присадибній ділянці, зустрічати захід сонця з природою що завмирає на ніч, слухати перші звуки світанку у вигляді боязкого пташиного співу. Хтось облаштовує житло на літній період за типом сезонної дачі, а інший планує перебратися за місто на постійне місце проживання. Балкони в приватному будинку з цегли, дерева, бетону роблять на рівні 2-го і/або 3-го поверху.

  • Консольний тип має опорну плиту, вмуровану в прилеглу стіну. Для більшої надійності застосовують кронштейни, зовнішня частина конструкції ні на що не спирається. По ширині він робиться, як правило до 2 м, але її можна збільшити внаслідок установки стовпів або фігурних колон.
  • Тип балкону, що примикає до стіни заснований на значній кількості вертикальних опор. Зручний тим, що його можна спорудити після завершення будівництва будинку.

Відкритий балкон в приватному будинку

Відкритий балкон в приватному будинку

Декоровану квітами площу легко перетворити у квітучу оранжерею. Охочі можуть створити релаксаційну зону, поставивши стіл, стільці, диван або крісла. Влітку балкон зручно обладнати в міні офіс, встановивши стіл, комп'ютер, шафу для книг.

Але при цьому існує якийсь дискомфорт: комфортно у будинку з таким балконом тільки в теплий сезон. Вечорами відкриту територію атакують комарі, які легко проникають у напіввідкриті вікна. З кінця листопада до початку березня слід очікувати складні погодні умови: дощі, випадання снігу і його танення. Якщо над відкритим балконом є навіс, то він частково стримує опади. Після закінчення літа всі виставлені на меблі доведеться прибирати в будинок або інше закрите приміщення.

Закритий балкон в приватному будинку

Закритий балкон в приватному будинку

Зовсім інакше виглядає в приватному будинку закрита засклена площа. Тут вже існує вибір: зробити холодне скління або спорудити по-справжньому теплий балкон, перетворивши його у повноцінну кімнату з комфортним мікрокліматом у будь-який час року.

Теплий балкон - це поєднання краси, зручності й багатопрофільного використання. Його можна зробити більш функціональним, провівши електрику, зробивши теплу підлогу. Основний виграш - у зменшенні штучного обігріву, за яке доводиться щомісяця платити. Сюди встановлюються вікна мінімально з п'ятикамерних профілів і склопакети з енергозберігаючим склом.

Популярні варіанти теплого балкону для приватного будинку

Розглянемо 2 найбільш привабливих варіанти закритого типу:

  • Еркер є архітектурною особливістю будівлі, виражену в елементах, що виходять за межі стін. У сукупності вони складають округлу або багатогранну композицію. Еркер роблять, поєднуючи з опорною стіною або пристроюючи з фасадної сторони. Він прикрасить будь-яке житлове приміщення, особливо коли всередині створений незвичайний інтер'єр.
  • Балкон від підлоги до стелі формує атмосферу легкості й тепла.

Французське скління у приватному будинку

Струменеві потоки світла створюють чудовий настрій у людей, що живуть у будинку. Сучасний тип скління змінить зовнішній вигляд приватного володіння, перетворивши його з пересічної будови в розкішний особняк. Нижня частина балконної конструкції затемнюється або робиться «глухою». В ході монтажу відсутні зварювальні роботи, економляться кошти на установку парапету, внутрішню ізоляцію, внутрішню обшивку і зовнішню обробку. Французьке скління виконується без монтажу підвіконня.

Теплі вікна для скління балкону в приватному будинку

Максимально теплі балкони будуть з профілів монтажною глибиною більш як 80 мм з шістьма повітряними камерами, плюс з двокамерними енергозберігаючими склопакетами з подвійним енергосклом і інертним газом в просторі склопакету. Так само, не варто забувати про безпеку свого житла - рекомендуємо замовляти вікна з протизламною фурнітурою класом не нижче RC1.

Додатково збільшити теплові показники можна шляхом застосування мультифункціональних склопакетів та вклейки склопакетів , використання теплого підвіконного профілю і правильного монтажу з використанням паро і гідроізоляційних герметиків або стрічок. Теплі вікна на балкон в приватному будинку - це правильне поєднання конструкцій, матеріалів і комплексу робіт.

Якщо у Вас є попередні розміри, можете самостійно дізнатися ціну на пластикові вікна в віконному калькуляторі. Але для більш детального розрахунку й отримання безкоштовної консультації краще дзвонити до нас в офіс (телефони в шапці сайту) і наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь і проконсультують.