Головна/Корисно знати/Французький балкон

Французький балкон

Французький балкон в Києві

Французький балкон має візуальні та функціональні відмінності від звичайного типу скління. Тут відсутній парапет (огорожа, на котру монтуються віконні блоки), а установка здійснюється на бетонну плиту полу. Вікна займають весь вертикальний простір, нижня частина їх зазвичай тонується або декоруються сендвіч-панелями.

Переваги французького скління балкона

  1. Зорове збільшення площі балкона і кімнати.
  2. Природне сонячне освітлення і денне світло потрапляють в приміщення у великому обсязі.
  3. Відсутність необхідності проводити обшивку зовні і всередині балкона.
  4. Французький балкон відкриває панорамний огляд місцевості.
  5. Енергозберігаючі склопакети гарантують високі теплотехнічні параметри конструкцій, а послужити французське скління балкону зможе досить довго - це вагома перевага.

Французський балкон - скління

Величезне вікно складається з декількох сегментів, які стикуються між собою за допомогою спеціальних силових стійок, утворюючи цілісну конструкцію. Іноді для посилення всього виробу є необхідність створення суцільнозварного металевого каркаса в який потім монтуються вікна.

Як можна прикрасити французький балкон? Кований елемент у вигляді зовнішніх перил або огорожа з алюмінію чи з нержавіючої сталі додасть склінню елегантність. Всередині можна поставити невеликий столик, вийде спорудити затишне містечко для теплих зустрічей в невеликій компанії друзів.

Де встановлюють вікна з французьким склінням?

Подібні конструкції зараз дуже затребувані в новобудовах, завдяки гарному функціоналу створюють додатковий житловий простір і комфорт. Обмеження для установки французьких вікон на балкон відсутні. Для хрущовок і вузьких балконів такий стиль скління найкращий, так як простір на лоджії (балкону) не зменшиться через оздоблення стін.

Зробивши одноразове інвестування в архітектурний стиль своєї квартири, ви отримаєте модну, європейську конструкцію скління.

 

Заявка на замір
Напишіть нам