Головна/Корисно знати/Металопластикові вікна - Оплата частинами і миттєва розстрочка

Металопластикові вікна - Оплата частинами і миттєва розстрочка

Вікна оплата частинами, миттєва розстрочка

У власників кредитних карт «Універсальна» та «Універсальна Gold» від «ПриватБанку» є прекрасна можливість купувати металопластикові вікна (і не тільки) через сервіс «Оплата частинами» або «Миттєва розстрочка». Незаперечні переваги покупки - це економія часу (немає необхідності йти в банк, витрачати його на оформлення непотрібних паперів і тривале очікування), а також придбання товару або послуги вже зараз, розрахунок за які буде проводитися шляхом автоматичного списання коштів з кредитної картки раз на місяць.

Що можна оформити через сервіс «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка»?

Скориставшись розстрочкою або оплатою частинами, Ви можете купити продукцію і послуги, які пропонує компанія ВДТ, а саме: пластикові та алюмінієві вікна, їх установку, засклення балконів і лоджій (в тому числі і «під ключ»), ремонт і обслуговування вікон. Весь асортимент товарних груп і перелік послуг опублікований на сторінках сайту.

Процедура оформлення вікон в оплату частинами

Вікна оплата частинами в Києві

Попередньо дізнайтеся чи підключена послуга «Оплата частинами» до Вашої кредитної картки і доступний кредитний ліміт по цьому сервісу, відправивши смс зі словом chast на номер 10060 або зателефонуйте операторам «ПриватБанку» на номер 3700 з мобільного номера прив'язаного до карти.

Для оформлення металопластикових вікон в оплату частинами або іншого продукту (послуги), кредитний ліміт на оплату частинами повинен бути не менше суми замовлення. Нашу продукцію і послуги замовляйте без комісій терміном до 3 платежів. На більш тривалий термін нараховується переплата у вигляді банківського відсотка за кожен додатковий платіж (для «Миттєвої розстрочки» знімається фіксована щомісячна комісія в сумі 2,9%, починаючи з першого платежу).

Оформити вікна в оплату частинами або миттєву розстрочку на вікна можна:

Вікна оплата частинами онлайн

  • у нас в офісі через pos-термінал. Займає в середньому 15 хвилин з урахуванням підписання договору;

  • віддалено, через сервіс Приват24, попередньо отримавши посилання на оплату на свій email або месенджер.

Лайфхаки при оформленні вікон в оплату частинами

Миттєва розстрочка на вікна

  • Коли замовлення більше кредитного ліміту на вікна в оплату частинами, його можна розбити на частини і оформити на кілька кредитних карт (наприклад, чоловіка і дружини).

  • У Вас є право дострокового погашення без будь-яких штрафів з боку банку.

  • Ваша особиста присутність при оформленні договору купівлі вікон в офісі через сервіс «Оплата частинами» не обов'язкова - це може бути будь-який родич (близька людина), якому довірите кредитну карту і пін-код.

Що стосується покупки металопластикових вікон в оплату частинами або через сервіс «Миттєва розстрочка» із задоволенням проконсультуємо абсолютно безкоштовно в телефонному режимі або в офісі. Телефонуйте чи приходьте - будемо раді бачити!

 

Заявка на замір
Напишіть нам