Головна/Корисно знати/Замки на вікна від дітей

Замки на вікна від дітей

Замок на вікна від дітей

Здоров'я близьких, а особливо безпека наших чад є пріоритетом для всіх. Тому, якщо Ви збираєтеся встановити пластикові вікна або вже є їхнім власником, обов'язково потурбуйтеся про додаткову опцію безпеки - блокуючі замки на вікна.

Замки на вікна подібного роду прийнято називати «дитячими», їх встановлюють спеціально для того, щоб убезпечити маленьких непосид. Механізм замка блокує стулку пластикового вікна в певному положенні і не дає можливості дитині повністю її відкрити.

Дитячі замки на вікна встановлюють, в тому числі і як додатковий протизламний елемент. Невдалі спроби проникнення в будинок наших замовників показали ефективність такого застосування блокуючих замків.

Дитячі замки на вікна і ручки-блокіратори з ключем в нашому асортименті:

 • Дитячий замок BSL

  Замок BSL (Baby Safe Lock). Складається з двох елементів - корпусу блокуючого замку (встановлюється в нижній частині стулки) і фіксуючої планки (кріплять на раму). Підходить для всіх типів стулок, особливо для розпашyих (штульпових), де найбільше виникає проблем при монтажі дитячих замків. Ціна від 110 грн. \ шт.

 • Детячий замок Penkid Sash Jammer

  Замок Penkid Sash Jammer є універсальним блокіратором, так як підходить для всіх типів вікон і дверей з ПВХ, алюмінію або дерева. Установка замка проводиться дуже швидко і не вимагає спеціальних навичок, оскільки суцільнолитий металевий корпус встановлюється тільки на рамну частину вікна. Вартість від 110 грн. \ шт.

 • Замок на вікна Pentilt Safety Lock

  Віконний замок Pentilt Safety Lock включає в себе висувний штифт, який входить у фіксуючу частину і блокується ключем. Складається з двох деталей, що монтуються на раму і стулку. Встановлюється в вертикальному положенні зу лівій або правій частині стулки. Вартість від 110 грн. \ шт.

 • Дитячий замок на вікна с тросом

  Замок на вікна з тросом Penkid Safety Lock. Основна відмінність від інших замків - це наявність сталевого многожильного тросу в оплітці для блокування відкривання. При закритому положенні стулку можна не тільки відкидати, але і частково відкривати (довжина тросу в 150 мм дозволяє це зробити). Вартість від 160 грн. \ шт.

 • Ручка віконна з ключем

  Ручка віконна з ключем, блокуючим замком і кнопкою. Встановлюється замість звичайної віконної ручки. Використовується як елемент, що блокує рух приводу в режимі провітрювання і в закритому положенні стулки. При комплектації вікна противовзломной фурнітурою - є додатковим механізмом перешкоди злому. Вартість від 180 грн. \ шт.

Нюанси встановлення замків на вікна від дітей

Монтаж замків на вікна та ручок з ключем не викликає особливих складнощів, але є ряд нюансів, з якими ми дуже часто стикаємося при проведенні робіт по їх установці:

 • Необхідність регулювання стулок перед установкою дитячих замків. Особливо це стосується замків на вікна BSL і Pentilt Safety Lock без троса. Це пов'язано з тим, що після їх встановлення, якщо стулка провисла, провести правильне і якісне регулювання буде не можливо;

 • Встановлення ручок з ключем на стулки великих розмірів у вікнах в новобудовах. Проблема виникає через якість фурнітурної обв'язки виробником вікон, і, як наслідок, в процесі експлуатації великих стулок розхитуються посадочні місця гвинтового кріплення ручок. Що, в свою чергу, призводить до поганої роботи віконної ручки з ключем. Доводиться перевстановлювати фурнітурні елементи;

 • Стулка вікна занадто близько розташована до укосу. В такому випадку оптимально підходить замок BSL або ручка з ключем. У випадку з балконними дверима - встановлюються дитячі замки з тросом.

 • На розпашні (штульпові) стулки або на стулки, які розташовані дуже близько один до одного ідеально підходять дитячі замки з тросом. Причому один встановлений замок може блокувати відкривання відразу двох стулок, що економить Ваші гроші.

 • Завдяки своїй доступній ціні, простоті в установці і універсальності - найбільш затребуваним дитячим замком на вікна на нашій практиці виявився Penkid Sash Jammer.

Щоб отримати безкоштовну та детальну консультацію, телефонуйте до нас або скористайтеся формою зворотного зв'язку в розділі Контакти.

 

Заявка на замір
Напишіть нам