Головна/Калькулятор вікон онлайн - ціни на пластикові вікна

Калькулятор вікон онлайн - ціни на пластикові вікна

Відеоінструкція
1. Макет
Виберіть макет пластикового вікна ціну якого хочете розрахувати. Стулку і тип відкривання можна додати або змінити на другому кроці.
Одностулкове вікно
Двостулкове вікно
Трьохстулкове вікно
Трьохстулкове вікно з фрамугою
Чотирьохстулкове вікно
Балкон
Балконні двері
Двостулкові балконні двері
Балконний блок
Балконний блок
Двері фасадні одностулкові
Двері фасадні штульп
Портал (розсувка)
Портал (розсувка - штульп)
2. Конфігурація
Введіть розміри євровікна (дані необхідно вказувати в міліметрах кратними 10 мм. Приклад: 1450, 2170, 900). Для зміни відкривання натисніть мишкою на стулку в макеті до появи потрібного типу стулки.
Щоб додати \ змінити відкривання натисніть мишкою на макет вікна.
Пов.-відкид. праве
Одностулкове вікно (Пов.-відкид. праве)
3. Комплектація вікна
Тип - сортування по монтажній глибині профілю і кількості камер.

Профіль - підберіть потрібний профіль з профільних систем в даній групі.

Склопакет - оберіть бажаний склопакет.

Фурнітура - виберіть зі списку фурнітуру.
Замовити зворотній звінок

Вікна калькулятор - розрахунок вартості

Більшість подібних сторінок, які представлені на віконних сайтах, є шаблоном форми для відправки вікон на прорахунок або сторінкою з набором типових макетів пластикових вікон і їх цінами в самій базовій комплектації, без можливості самостійного розрахунку вартості в режимі онлайн.

На відміну від таких ресурсів, наш калькулятор вікон дійсно дає можливість самостійно, і швидко провести розрахунки і отримати актуальні ціни на пластикові вікна по введеним розмірами і обраним параметрам в режимі реального часу.

Дізнатися ціни на пластикові вікна легко - інструкція по використанню онлайн калькулятора вікон

Замір отвору для розрахунку вікна

Давайте разом розрахуємо вартість двостулкового вікна. Для початку нам треба виміряти отвір, щоб визначити габаритні розміри конструкції, які потрібно вводити в калькуляторі вікон. За основу беремо ширину і висоту (від укосу до укосу) за центрами отвору (дивіться на картинці).

Вибір макета в віконному калькуляторі

Тепер, коли у нас є первинні розміри, ми можемо самостійно дізнатися ціну двостулкового пластикового вікна. Для цього вибираємо необхідний макет з переліку (в онлайн калькуляторі представлено 14 типових конфігурацій металопластикових вікон, балконних дверей, балконних блоків та вхідних і розсувних дверей).

Для розрахунку вартості вводимо розміри вікна

Вводимо отримані дані висоти і ширини у відповідні комірки в міліметрах. Розміри необхідно вказувати кратно 10 мм. Для того, щоб змінити тип відкривання вікна (праве, ліве, обидві стулки або повністю глухе), досить клікнути мишкою на розрахунковий макет. При цьому, в деяких макетах віконного калькулятора, поміняти відкривання стулки не вийде - воно встановлено статичним.

Перший крок - вибір типу профільної системи в калькуляторі

У нашому калькуляторі пластикових вікон встановлені кілька фільтрів для підбору комплектації вікна (балконного блоку або дверей на балкон, лоджії чи балкону, вхідних ПВХ дверей). Першим з них буде «Тип», він розділяє, запропоновані для вибору профільні системи, по монтажній глибині і кількості повітряних камер всередині профілю ПВХ:

  • Профілі 60 мм. Перелік профільних систем монтажною глибиною до 60 мм, які використовуються в метлопластикових вікнах для нежитлових, не опалювальних приміщень;

  • Профілі від 70 мм. Вибираючи даний тип, Ви зможете розрахувати вартість вікон монтажною глибиною від 70 до 76 мм, у яких буде 5 або 6 повітряних камер;

  • Профілі від 80 мм. Тут буде можливість дізнатися ціну пластикових вікон, у яких ширина профілю буде 80 мм і вище.

Вибір профілю в калькуляторі вікон

Другий фільтр віконного калькулятора - «Профіль». Вибирайте потрібну серію віконного профілю. Якщо Ви хочете більш детально ознайомитися з технічними характеристиками розрахункової системи, натисніть на посилання «докладніше». На даний момент для розрахунку ціни пластикових вікон в калькуляторі представлені 9 серій профільних систем різних торгових марок.

Вибір склопакета в онлайн калькуляторі вікон

«Склопакет». Тут все просто - фіксуємо склопакет для розрахунку вікна. Кожна абревіатура (формула) склопакета містить скорочену розшифровку типу і товщини. Наприклад, 4i-14Ar-4-14Ar-4i (2кам.2енерго 40 мм). Що значить - двокамерний склопакет, два енерго скла (внутрішнє і зовнішнє) товщиною 40 мм.

Останнім етапом буде вибір марки фурнітури в онлайн калькуляторі вікон.

Особливості розрахунку вікна в онлайн калькуляторі

  • Можна розрахувати конструкції тільки білого кольору і стандартної прямокутної форми;

  • Отримані ціни на пластикові вікна не враховують вартість монтажу, доставки, підйому і тд. Зроблено це навмисно, оскільки роботи і послуги розраховуються індивідуально для кожного об'єкта;

  • Калькулятор має лінійну залежність і не формує правильно ціну на вікна дуже маленьких і дуже великих (вітражних) розмірів;

  • Для кожного виробу і профільної системи існують свої технічні обмеження. Якщо Ви введете неприпустимі розміри вікон, програма повідомить про помилку або розрахункова вартість вікна дорівнюватиме нулю;

  • Не вийде розрахувати вартість вікон, які складаються з декількох сегментів (довгих лоджій, П або Г-образних балконів, еркерів, французьких балконів і тд.), Де застосовуються додаткові профілі (розширювачі і \ або з'єднувачі) Так само це стосується тих випадків, коли планується проводити утеплення або інші оздоблювальні роботи. Для цього краще відправити запит через форму зворотного зв'язку або звернутися до наших менеджерів за консультацією;

  • Зверніть увагу - всі зроблені розрахунки в калькуляторі вікон на сайті не зберігаються;

Для детального прорахунку ціни вікон з урахуванням всього комплексу робіт і додаткових комплектуючих телефонуйте по будь-якому з телефонів зазначених на сайті або пишіть на Viber +380989047504.

 

Заявка на замір
Напишіть нам