Головна/Додаткові елементи для вікон

Додаткові елементи для вікон

Ручка віконна з ключем (замком-блокіратором)
Віконна ручка з ключем "антідітка" перешкоджає відкриванню стулки дітьми, а також слугує додатковим елементом...
від 210 грн/шт.
Замок на окна с тросом Penkid Safety Lock
Блокуючий дитячий замок Penkid Safety Lock з металевим тросом встановлюється як на вікна, так і на двері будь...
від 180 грн/шт.
Детские замки на окна Pentilt Safety Lock
Pentilt Safety Lock - це дитячі замки на металопластикові вікна розроблені турецькими фахівцями для поворотно...
від 110 грн/шт.
Замок оконный Penkid Sash Jammer
Універсальний дитячий замок для вікон Penkid Sash Jammer. Чудово підходить для пластикових, алюмінієвих і...
від 110 грн/шт.
Дитячий замок на вікна BSL
Дитячий замок на вікна BSL - гарантія безпеки Ваших дітей і додатковий захист вікна від злому.
від 90 грн/шт.
Подоконники Опентек
  Пластикові підвіконня Опентек (Openteck) підходять як для звичайних пластикових вікон, ак і балконного...
від 47 грн/пог.метр

Сторінки

Встановлюючи пластикові вікна і двері, не забувайте про додаткові аксесуари, без яких зовнішній вигляд виявиться незавершеним. Частина елементів не відноситься до конструктивно необхідної, але вона вносить приємний комфорт.

Підвіконня

Дозволяють об'єднати дизайнерське рішення з практичним застосуванням. Заповзятливі люди, замовляючи розробку будь-якого проекту, критично оцінюють кожен метр вільного простору, прагнучи використовувати його з найбільшою користю. На Заході давно навчилися перетворювати підвіконня в спальне місце, зону для тимчасової релаксації, в продовження стільниці на кухні, в робочий простір. Зробивши мініатюрний парканчик, можна розмістити у вікна рослинну алею в горщиках. Широка горизонтальна поверхня стане верхньою частиною створеного елемента меблів.

Відливи

Аксесуар монтується разом з вікнами, інакше постраждають і світлопропускаючі конструкції, і стіна. Він необхідний також для лоджій і балконів. Встановлений під кутом 10 ° і більше, відлив запобігає псуванню фундаменту, намокання фасаду, проникнення вологи між стіною і палітуркою (монтажний зазор обов'язково гідроізолюється, інакше виникне поява грибкових популяцій на будматеріалах). Друга особливість відливу - декоративна завершеність віконної конструкції.

Козирки

Являють собою пристрої для відведення зовнішньої вологи, що надходить зверху. Вироби з жерсті вважаються дуже гучними, краще вибирайте бюджетні сталеві або алюмінієві. Підібраний в тон з відливом колір козирка створить завершений ансамбль навколо вікна.

Москітні сітки

Як замки захищають приміщення від непрошених гостей, так і москітні сітки оберігають простір від проникнення мух, мошок, комарів, вуличного пилу. Рамні, розсувні, плісе, рулонні конструкції відрізняються способом встановлення і експлуатації. Виробники пропонують сітки, що запобігають випаданню дітей і тварин з вікон, а також антиалергенні модифікації, що за рахунок дуже дрібної сітки блокують проникнення в приміщення пилку рослин. Продукція легка за вагою і добре миється.

Жалюзі і тканинні ролети

Ці вироби використовують з метою досягнення прохолоди всередині будівлі, захисту оздоблювальних матеріалів приміщень і меблів від втрати кольору. Ролети - сучасна модифікація рулонних штор, які разом з механізмом підйому поміщені в короб. Зручні своєю здатністю закривати вікно частково або повністю. Жалюзі регулюють проникнення денного світла через вікно ПВХ в вертикальному або горизонтальному напрямках. При акуратній експлуатації ламелі НЕ загинаються і служать тривалий час.

Ручки, нажимні гарнітури

Без нажимних гарнітур у вигляді ручок не вийде відкрити вікно або балконні двері. Міцні, надійно забарвлені елементи пропонуються різних форм, розмірів і кольору. Нажімні гарнітури сприяють створенню індивідуального, автономного простору. Вони обмежують доступ в кімнату або офіс стороннім людям і можуть застосовуватися разом з електромагнітним замком.

Фурнітурні опції

Роблячи покупки, ми в душі очікуємо чогось більшого. Виробники передбачили бажання покупців і забезпечили вікна особливими функціями. Любителів кисню зацікавить механізм мікропровітрювання: добре, коли взимку через невеликий отвір вдається швидко впустити в приміщення порцію свіжого повітря. Зберігаєте в сейфі будинку коштовності, важливі документи, зброю і побоюєтеся за їх цілісність? Захист вікон і дверей балконів від злому вбереже вас від нервових потрясінь і серйозних втрат. Блокіратор випадкового відкривання не дасть цікавим діткам випасти вниз. Ці та інші фурнітурні опції стануть корисними і незамінними для кожного з нас.

Заявка на замір
Напишіть нам