Серед розмаїття арочних, двосхилих, куполоподібна виробів, маркізів виділяється своєю скромністю прямий балконний козирок. Він не тільки служить прикрасою, але і здатний уберегти балкон від неакуратних сусідів, що скидають дрібне сміття зверху вниз, частково візьме на себе опади і дасть невелику тінь тим, хто вирішив в спекотний деньок подихати повітрям, не виходячи з квартири. Та й склінню балкона не доведеться приймати весь удар від розгулялася на вулиці стихії. Навіси балконні спільно з відливами є допоміжними елементами. Вони випускаються в різних колірних модифікаціях (найбільш затребуваними вважаються білий і коричневий відтінки).

Матеріал для балконних козирків

  1. Матеріалом для виробництва козирків може бути оцинкована сталь або металевий аналог під брендом Rannila. Властивості у сталей ідентичні, при цьому фінський побратим випускається в більшому відтіночними різноманітності. Козирки нарізаються під конкретні розміри балконів і згинаються під необхідним кутом. За товщиною вони проводяться не менше 0,55 мм.
    Для звичайної стали стандартний колір сірий (оцинковане покриття). Rannila є повністю готовою продукцією: вона не тільки пофарбована, а й покрита 8-ма шарами складу від корозії.
    Треба сказати, що козирки і відливи, що повторюють тон вікон, виглядають більш гармонійно, а у Ranilla - додатковий шар створює менше дощового шуму від падаючих крапель.
    Для гибочного верстата допускається брати смуги довжиною до 3 м, шириною до 1 м (Раніла - до 1,25 м).

  2. Алюмінієві козирки (балконні) виробляються з стрічки товщиною 1 мм. Вони по обидва боки покриті поліестрової фарбою, яка знижує шумову інтенсивність барабанного дробу дощу. Завершує захист вироби лакове нанесення. Безліч квітів дає можливість знайти потрібний відтінок, якщо ви дозамовляти або міняєте козирки.

установка козирків

Козирки монтуються до або одночасно з фіксацією балконних рами. Водостік козирка з зовнішньої сторони світлопроникного конструкцій залишається вільним і розміщується під ухилом. Стик між козирком і балконних вікном ретельно герметизують.

Щодо підготовки матеріалів: довжина і ширина козирка робляться більше, ніж параметри балкона (в цьому випадку вода від розтанувшого снігу і зливи не буде литися на скла).

Заявка на замір
Напишіть нам