Головна/Корисно знати/ВДТ партнери програми єВідновлення

ВДТ партнери програми єВідновлення

ВДТ - партнер програми є відновлення

Компанія ВДТ (Віконно-Дверні Технології) є партнером програми "єВідновлення". Тепер усі власники карток "єВідновлення" будь-якого банку, що є учасником даної програми, можуть оформити замовлення на заміну ушкоджених пластикових вікон, дверей, балконів та розрахуватися цією картою у нашому магазині.

Поширені питання:

  1. Як оформити замовлення на вікна та розрахуватися картою "єВідновлення"?
  2. Чи можна купити вікна по програмі "єВідновлення" без встановлення?
  3. В якому регіоні ви працюєте як учасники програми "єВідновлення"?
  4. Чи необхідна повна заміна ушкоджених вікон? Чи можливо їх відремонтувати за кошти по програмі "єВідновлення"?

Як оформити замовлення на вікна по програмі єВідновлення

Процедурні моменти нічим не відрізняються від стандартних - замір, остаточний прорахунок вартості вікон та робіт, оформлення договору, проведення оплати. Але оплата по програмі "єВідновлення" проводиться виключно через POS-термінал за допомогою пристрою з функцією NFC (наприклад, смартфону). Якщо операція буде проводитися вперше - обов'язково перевірте чи підключена карта "єВідновлення" до електронного гаманця, щоб кошти випадково не списались з іншої карти.

Вікна по програмі єВідновлення також можна купити без встановлення

Якщо Ви впевнені в своїх силах і бажаєте встановити вікна самостійно - просто надайте зручним для Вас способом технічне завдання для прорахунку (де будуть вказані розміри вікон та їх конфігурація). Буде зроблений прорахунок. А далі так само - оформлення договору та сплата краткою "єВідновлення" через POS-термінал у нашому офісі (магазині).

Де працює ВДТ як учасник програми єВідновлення

Компанія ВДТ (Віконно-Дверні Технології) як партнер програми "єВідновлення" проводить заміну пошкодженних вікон у найближчих передмістях Києва - Бучанський, Макарівський, Вишгородський, Броварский райони, та у місті Києві.

По програмі єВідновлення можлива часткова заміна вікон та\або їх ремонт

Пріоритетним завданням для нас є необхідність зберегти Вашу власність та кошти. Тому, коли під час заміру, виявляється, що повна заміна вікна не є необхідною, тобто його можливо відремонтувати (наприклад, замінити склопакет, замінити пошкоджені елементи фурнітури, замінити імпост) або, коли можливо використати старі елементи ушкодженного вікна (наприклад, уцілілі склопакети), то ми завжди це пропонуємо зробити.

 

Якщо у Вас виникли інші питання з приводу замовлення вікон по програмі "єВідновлення" - телефонуйте. Завжди раді допомогти!

Заявка на замір
Напишіть нам