Головна/Корисно знати/ВДТ партнери програми єВідновлення

ВДТ партнери програми єВідновлення

ВДТ - партнер програми є відновлення

Компанія ВДТ (Віконно-Дверні Технології) партнери програми єВідновлення. Тепер усі власники карток єВідновлення будь-якого банку, що є учасником програми, можуть оформити замовлення на заміну ушкоджених пластикових вікон, дверей, балконів та розрахуватися цією картою у нашому магазині.

Поширені питання:

  1. Як оформити заміну вікон єВідновлення?
  2. Чи можна купити вікна по цій програмі без встановлення?
  3. В якому регіоні ви працюєте як партнери єВідновлення?
  4. Чи необхідна повна заміна ушкоджених конструкцій? Чи можна їх відремонтувати за кошти програми?

Оформлення заміни вікон єВідновлення.

Процедурні моменти нічим не відрізняються від стандартних - замір, остаточний прорахунок вартості вконструкцій та робіт, оформлення договору, проведення оплати. Але оплату необхідно проводити виключно через POS-термінал за допомогою пристрою з функцією NFC (наприклад, смартфону) або фізичною карткою. Якщо операція буде проводитися вперше - обов'язково перевірте чи підключена карта єВідновлення до електронного гаманця, щоб кошти не списались з іншої карти.

Вікна по програмі єВідновлення також можна купити без встановлення.

Якщо Ви впевнені в своїх силах і бажаєте встановити вікна самостійно - просто надайте зручним для Вас способом технічне завдання для прорахунку (з розмірами конструкцій та конфігурацією). Буде зроблена остаточна калькуляція. Потім - оформлення договору та сплата через POS-термінал у нашому офісі (магазині).

Де працює ВДТ як партнери єВідновлення.

Компанія ВДТ (Віконно-Дверні Технології) проводить заміну пошкоджених вікон у найближчих передмістях Києва - Бучанський, Макарівський, Вишгородський, Броварський райони, та у місті Києві.

По програмі можлива часткова заміна вікон та\або їх ремонт.

Пріоритетним завданням для нас є необхідність зберегти Вашу власність та кошти. Тому, коли під час заміру, виявиться, що повна заміна вікна не є необхідною, тобто його можна відремонтувати (наприклад, замінити склопакет, замінити пошкоджені елементи фурнітури, замінити імпост) або, коли є можливість використати старі елементи ушкодженого вікна (наприклад, уцілілі склопакети), то ми завжди це пропонуємо зробити.

 

Якщо у Вас виникли інші питання з приводу замовлення вікон по державній програмі - телефонуйте. Завжди раді допомогти!

Заявка на замір
Напишіть нам