У Вас є хобі? Звичайно ж! А моє головне хобі - вікна і все що з ними пов'язано. Саме тому, я не відсиджуюсь в офісі від дзвінка до дзвінка, а займаюся улюбленою справою, як і всі мої колеги-співробітники компанії ВДТ ( «Віконно-Дверні Технології»). Тому що продаж вікон - хобі, яке і є наша робота.

Раніше ця сторінка у нас мала такий вигляд. Страница на старом сайте ВДТ Все як у всіх - сухо і шаблонно, правда? І, як мені здається, не дає 100% -го відповіді на питання - «Чому мені слід вам довіряти?».

Звичайно ж, ті, хто поповнив ряди наших замовників і знайомий з нашою роботою - більше не перймаються цим питанням. Але як бути іншим? Ось Вам, наприклад? Або іншим читачам, які тільки планують придбати і встановити собі металопластикові вікна чи двері відмінної якості. Адже перелік продавців на сьогоднішній день величезний.

В такому випадку, дозвольте виступити в ролі такого собі весільного генерала, а чому б і ні? Одруження справа важка і кропітка, як і вибір вікон, які стануть вашими супутниками на довгі роки. До речі - рекомендую прочитати статтю в розділі Корисно знати - " Як правильно вибрати металопластикові вікна ".

Для початку познайомимося - Гармаш Володимир Іванович, компанія ВДТ Володимир Гармаш, директор компанії ВДТ, а також власник однойменної торгової марки.

Трохи фактів про компанію ВДТ

  1. До березня 2003 року основною діяльністю ВДТ була оптова та роздрібна торгівля замково-скоб'яними виробами.
  2. У березні 2003 року було прийнято рішення відкрити новий напрямок - продаж та встановлення металопластикових вікон. В цей же час проведена реєстрація у всеукраїнському каталозі OKNA.UA.
  3. У серпні 2003 року було прийнято остаточне рішення повністю зосередитися на продажу пластикових вікон, дверей , балконів, розсувних систем і супутніх матеріалів на ринку Києва та Київської області. Тому, у нас в колективі, 1 серпня вважається днем ​​народження ВДТ.
  4. У травні 2005 у мене з'являється нова «посада» і нове «ім'я» HavingWorld на загальнонаціональному порталі FORUM.OKNA.UA, форум okna.ua що так само ГАРАНТУЄ 100% виконання зобов'язань ВДТ перед своїми замовниками.
  5. На дворі ... рік (а який сьогодні рік?), А ми все ще займаємося улюбленою справою - вікнами.

За весь час роботи компанії ВДТ - було і добре, а було і дуже важко, але, незважаючи на це, ми продовжували і продовжуємо займатися улюбленою справою і виконувати взяті на себе зобов'язання і гарантії.

А так як я в ролі весільного генерала, то дозрів Тост:

Життя - це слалом, де доводитися лавірувати між різними обставинами і робочими труднощами. Особливо таким людям як Ви! Тому бажаю Вам надійних партнерів, вічних спонсорів і вдалого слалому!

Завжди дотримувався тієї думки, що у кожного повинен бути вибір, і в тому числі - у виборі вікон. І, чим більше цей вибір, тим краще. Тому компанія ВДТ може задовольнити запити на будь-який смак і на будь-який гаманець - лінійка профілів, з яких виготовляють вікна, і широкий вибір додаткових комплектуючих, дозволяють так сміливо стверджувати. А якість виробів - це стабільні та багаторічні партнерські відносини з нашими постачальниками: ПП "Основа - Р", ПП "Екіпаж", ТОВ "Віконда", ТОВ "ФРАМ - Лайн".

І ще, ми беремось за ту роботу, яку намагаємося добре зробити (від кватирки до хмарочоса - класний вираз, десь в мережі побачив) і працюємо як c приватним так і з корпоративним замовником.

Переконав? Тоді готовий записувати ваші розміри вікон.
Телефонуйте!
Або надсилайте на е-мейл заявку для розрахунку
P.S. Чи не переконав .. Що ж і таке може бути.
Тоді скористайтеся Віконним помічником (впевнений він вам дасть хороші підказки) або зайдіть в розділ статей про вікна - Корисно знати, думаю вони допоможуть багато в чому розібратися. А ще краще - Телефонуйте))))
Заявка на замір
Напишіть нам