Віконні відливи вносять свій акцент у екстер'єрну складову будинку. Вони здатні оберігати вікна від рясних снігових опадів, затяжних дощів. Залежно від матеріалу виготовлення, мають ряд переваг, які будуть вказані далі.

Відливи з оцинкованої сталі

Існують стандартні віконні відливи з оцинкованої сталі і оцинковані відливи з застосуванням полімерно-порошкового покриття (Rannila). Звичайні відливи для вікон поступаються свої позиції пофарбованим аналогам за рахунок 8-ми шарового антикорозійного покриття і кольорової палітри.
На сьогоднішній день замовити ПВХ вікна можна з відливами різного відтінку і практично будь-якої форми. Вона обмежена тільки розмірами прокатного листа і технічними параметрами гибочного верстата. Значна міцність на згинальні навантаження, стійкість при зворотних деформаціях, хороша еластичність виробів (завдяки полімеру) і нейтральність по відношенню до погодних умов дозволяє оцинкованим сталевим відпливи тривалий час зберігати свої декоративно-експлуатаційні якості.

Алюмінієві відливи для вікон

Вироби виробляють з первинного (без переробки) алюмінію, який не взаємодіє з киснем. Лист протирають знежирюючим складом. Наступним етапом йде хромування. Потім використовують лак і порошкову фарбу. Останнім шаром є продукт на основі штучної смоли. Щоб забезпечити підвищену твердість, продукція проходить стадію високотермічного випалу.
Алюмінієві відливи не бояться подряпин, кислотних опадів, морозів (температура експлуатації в режимі -40 ° С ... + 80 ° С). Лак зберігає первинний тон аксесуара.
Замовлення алюмінієвого відливу з заглушками надає завершеність віконної конструкції. Це виключає необхідність загину кромки, необхідного для блокування попадання вологи.

Пластикові відливи

Полівінілхлорид, який використовується в пластикових вікнах, не боїться пересихання від сонця. Матеріал без пошкоджень витримує вплив вологи, відомий своєю вогнестійкістю. Відмінною характеристикою виробів є відсутність шуму при рясному дощі. Пластиковим відпливи властива формостабільность, приємна естетика і повну відповідність дизайну вікон. Недолік виражений в тому, що відливи для вікон з пластика не можна монтувати в місцях тривалих знижених температур, так як на морозі вони стають надмірно крихкими. З урахуванням колірних переваг виробники пропонують до 100 відтінків відповідно до шкали підбору RAL.

Замовляючи відливи разом з вікнами, ви спочатку отримуєте правильну конструктивну збірку і комплект необхідних елементів. Тоді монтаж буде повноцінним і своєчасним.

Заявка на замір
Напишіть нам