Головна/Додаткові елементи для вікон/Навіси балконні з покриттям Rannila

Навіси балконні з покриттям Rannila

Навіси балконні з покриттям Rannila
Балконный козырек

Сталеві оцинковані балконні козирки з полімерним покриттям Rannila є архітектурним і функціональним доповненням при;склінні балконів і лоджій, які захищають стіну і вікна від дощової вологи, снігу і не дуже культурних сусідів. Їх монтують на верхню частину балконної плити і стикуються з віконною рамою з додатковою герметизацією примикання.

Матеріал для виготовлення - листова оцинкована сталь Rannila з антикорозійним полімером і товщиною металу в межах 0,55 ... 0,7 мм. Захисний шар на виробах попереджає механічні пошкодження і рятує їх від вигорання. Близько 30-ти оригінальних відтінків розширюють можливості вибору кольору, дозволяючи відійти від стандартного білого і коричневого відтінку.

Форма балконного козирка зазвичай стандартна, або повторює контури верхньої плити на яку планується кріпити сам козирок. Обмеження за розмірами визначається довжиною робочої частини гибочного верстата. При довжині балконного козирка 3200 мм максимум ширини може бути не більше 400 мм, якщо довжина 3000 мм - то вже 650 мм, максимальна ширина козирків становить 750 мм при довжині 2000 мм.

Характеристики: 
Матеріал
оцинкована сталь з полімерним покриттям
Товщина металу
0,55-0,7 мм
Негативний вплив навколишнього середовища
не схильні до
Заявка на замір
Напишіть нам