Обшивка та утеплення балкону

Наружная и внутренняя обшивка балкона

Головні функції, які виконують внутрішня і зовнішня обшивка балкону - декоративна і захисна. Основні декоруючі матеріали - різні види вагонки (пластикова або дерев'яна), штукатурка, керамічна плитка, бамбук, різне плиткове покриття (шпонована, ламінована або пофарбована ДВП, ДСП, OSB плити) та інше.

Однак, якщо для внутрішнього облаштування всі ці матеріали цілком підходять і чудово справляються зі своїм завданням, то до зовнішньої обшивки балкону існують досить жорсткі вимоги.

Матеріал для зовнішнього облаштування повинен бути не тільки красивим і гармоніювати із загальним виглядом балкону або лоджії, він повинен бути стійкиим до жорсткого ультрафіолетового випромінювання (не вицвітати), вологостійким (завдяки своїм властивостям не пропускати вологу або стати таким після відповідної обробки) , морозостійким.

До вибору зовнішньої обшивки балкону треба підходити серйозно і виважено.

Пластиковая вагонка для обшивки Наприклад, популярна вагонка з пластика, призначена для внутрішніх робіт, абсолютно не підходить для зовнішньої обшивки. Цей дорогий продукт високої якості, може деякий час справлятися з екстремальним впливом зовнішніх чинників, але цей матеріал з часом почне втрачати свої захисні функції. Більш дешеві аналоги втрачають свої властивості на першому ж році експлуатації - часто можна бачити, як на балконах неохайно висять пластикові ламелі зовнішньої обшивки балкону, що вискочили із кріплень. Або можна бачити, як ошатний балкон після першого ж сонячного літа вицвітає і набуває невизначений колір, що віддалено нагадує про первісне забарвлення місцями, які не потрапили під пряме сонце. Тому до вибору треба підходити досить серйозно і максимально виважено.

Найбільш прийнятним варіантом є вініловий сайдинг, який має незаперечні переваги перед іншими аналогами

Виниловый сайдинг для обшивки балкона Він призначений саме для зовнішньої обшивки, не дає усадку, не жолобиться на сонці і від морозів, простий в установці і не вимагає особливого догляду. Досить широка колірна палітра дозволяє легко підібрати необхідний колір.

Також для захисту і дизайну балкону можливе використання дерев'яної вагонки або підшивання дошки. При виборі цих покриттів необхідно переконатися в якості деревини - перевірити на відсутність вад, сухих сучків, звилин і інших дефектів, які можуть знизити термін служби обшивки.

Дерево обов'язково вимагає обробки різними просоченнями - протигрибковими, протипожежними, а також якісного нанесення лакофарбового покриття.

Деревянная вагонка для обшивки балкона Не дуже поширеним, але досить цікавим є застосування в якості зовнішньої обшивки профнастилу. Профнастил стійкий до атмосферних впливів, технологічний, проте не слід забувати, що місця різу необхідно ретельно закривати від попадання атмосферної вологи, щоб уникнути появи іржавих патьоків, також не варто забувати про шумозахист - дощові краплі, що потрапляють на профнастил, можуть викликати небажаний шум. Це відбувається при косому дощі і при розбризкуванні крапель від козирків і відливів.

Утеплення балкону і типи утеплювача.

Утепление балкона

Утеплювати засклений балкон необхідно в будь-якому випадку, буде він опалювальним чи ні. Це знизить тепловтрати через зовнішню стіну кімнати і підвищить температуру на балконі, зробивши більш комфортним перебування на ньому при похолоданні.

Найбільш поширеними матеріалами при утепленні балкону є пінопласт, стиродур (екструдований пінополістирол) і мінеральна вата. Кожен утеплювач має свої плюси і мінуси, тому його підбір проводиться в кожному конкретному випадку індивідуально.

Заявка на замір
Напишіть нам