Посилення перил

Усиление перил на балконе

При склінні балкона під ключ в Києві або передмісті, ми часто стикаємося з тим, що початковий стан огорожі є не придатним для монтажу балконних рам на існуючі перила - вони вимагають додаткового посилення. Так само необхідно провести посилення перил, коли виготовляється винос балкона по підвіконню.

Оцінка стану перил.

Оцінка технічного стану перил - обов'язкова процедура для визначення передбачуваних навантажень. На цьому етапі визначається спосіб посилення. До уваги береться ширина передбачуваного виносу балкона, майбутнього скління і огорожі балкона, стан верхньої плити і багато іншого. Так само індивідуально розраховується необхідний для цього матеріал і визначається термін і порядок виконуваних робіт.

Варіанти посилення перил.

Є два основні методи:

Усиление перил на балконе

  • посилення перил без демонтажу старї огорожі;
  • балконна огорожа з металу - виготовлення нових опорних перил для монтажу балконних рам;

Розглянемо кожен варіант більш детально.

Посилення перил без демонтажу старого огорожі балкона.

Як правило, для такого варіанту не проводять демонтаж старї огорожі , а всі роботи проводяться з використанням існуючих перил. У цьому випадку, після визначення способу розширення (винесення) балкона, проводиться посилення огорожі і виготовлення каркаса для нових вікон.

Виготовлення нових перил з демонтажем старої балконної огорожи.

Ограждения балкона У деяких випадках ослаблені часом перила або огорожі для балконів, виконують виключно декоративну функцію - вимагають повної заміни для подальшого якісного встановлення вікон. Ми виконуємо і цю роботу, ретельно розраховуючи несучу здатність нових перил з урахуванням ваги віконних конструкцій і впливу передбачуваних навантажень - вітрових, снігових.

Закладаючи певний запас міцності в балконні огорожі, ми гарантуємо тим самим безвідмовну роботу встановлених згодом конструкцій. Правильно підготовлена основа не деформується під вагою ПВХ вікон, що може в подальшому негативно вплинути як на роботу віконної фурнітури (далеко не найкращій варіант розвитку ситуації при неякісному посиленні перил), так і на цілісність самих пластикових вікон (деформація профілю, тріщини в склопакетах ).

Навіть в тому випадку, коли ми виступаємо як субпідрядники і подальше скління балкона або лоджії буде виробляти інша компанія, зроблена нами робота не викличе нарікань і послужить надійним фундаментом для подальших робіт з облаштування вашого балкону.

Заявка на замір
Напишіть нам