Винос балкону і лоджії

Балкон с выносом

Виносне скління балкону в сучасних квартирах по праву стало синонімом самого значення «засклити балкон». Створення балкону з виносом в міських реаліях малогабаритних квартир іноді стає єдиним способом додати корисну площу. Співробітники нашої компанії безкоштовно проконсультують Вас щодо правильного вибору варіанту розширення балкону або лоджії і способу їх скління, обов'язково звернуть увагу на ймовірні проблеми, якщо виготовлення виносного балкону неможливе або небажане і може спричинити невиправдані грошові витрати.

Варіанти збільшення площі - способи виготовлення виносу балкону або лоджії.

  • винос балкону по підвіконню (ще називають - винос по перилах);
  • винос балкону по підлозі (низу плити), з додаванням корисної площі - розширення балконної плити;

Скління балкона з виносом - складне і досить дороге питання і тому до прийняття остаточного рішення необхідно ретельно зважити всі «ЗА» і «ПРОТИ».

Яким технічним моментам треба приділити увагу, перш ніж розширити балкон?

Технічний стан несучої плити не повинен викликати нарікань. Це особливо важливо при розширенні балкону по підлозі. Якщо при початковому огляді плити виявляється, що стан незадовільний - то не можна допускати додаткового навантаження на неї, щоб уникнути обвалення балкону.

Вынос балкона

Перила - це фундамент виносу. Їх показники міцності повинні бути на високому рівні, а фіксація до стіни і несучої плити - ідеальною. Інакше необхідно проводити посилення перил , або робити нові перила.

Широкий винос може заважати відкриванню стулок балконної рами. Тому, визначаючи ширину майбутнього виносу по підвіконню (поручням), необхідно це враховувати.

За підсумками первинного огляду визначається тип виносу - посилений або полегшений, який безпосередньо залежить від планованого скління.

Якісно і технічно правильно проведене скління лоджії з виносом або розширення балкону перетворять вузьку, невикористовувану раніше площу в комфортне, затишне приміщення.

Заявка на замір
Напишіть нам