Балкон с выносом

Виносне скління балкона в сучасних квартирах по праву стало синонімом самого значення «засклити балкон». Створення балкона з виносом в міських реаліях малогабаритних квартир іноді стає єдиним способом додати корисну площу. Співробітники нашої компанії безкоштовно проконсультують Вас щодо правильного вибору варіанту розширення балкона або лоджії і способу їх скління, обов'язково звернуть увагу на ймовірні проблеми, якщо виготовлення виносного балкона неможливо або небажано і може за собою спричинити невиправдані грошові витрати.

Варіанти збільшення площі - способи виготовлення виносу балкона або лоджії.

  • винос балкона по підвіконню (ще називають - винос по перилах);
  • винос балкона по підлозі (низу плити), з додаванням корисної площі - розширення балконної плити;

Скління балкона з виносом - складний і досить дорогий питання і тому до прийняття остаточного рішення необхідно ретельно зважити всі «ЗА» і «ПРОТИ».

Яким технічних моментів треба приділити увагу, перш ніж розширити балкон?

Технічний стан несучої плити не повинно викликати нарікань. Це особливо важливо при розширенні балкона по підлозі. Якщо при початковому огляді плити виявляється, що стан незадовільний - то не можна допускати додаткове навантаження на неї, щоб уникнути обвалення балкона.

Вынос балкона

Перила - це фундамент виносу. Їх показники міцності повинні бути на рівні, а фіксація в стіні і несучої плиті - ідеальною. Інакше необхідно проводити посилення перил , або робити нові перила.

Широкий винос може заважати відкриватися стулок балконних рами. Тому, визначаючи ширину майбутнього виносу по підвіконню (поручнів), необхідно це враховувати.

За підсумками первинного огляду визначається тип виносу - посилений або полегшений, який безпосередньо залежить від планованого скління.

Якісно і технічно правильно проведене скління лоджії з виносом або розширення балкона перетворять вузьку невикористану площу в комфортне, що тішить око приміщення.

Заявка на замір
Напишіть нам