Ламінація вікон пвх - ламіновані пластикові вікна.

Ваші вікна значно більше, ніж засіб для доступу світла в приміщення або елемент для забезпечення вентиляції. Вони в змозі підкреслити, а іноді і створити додаткові конструктивні особливості будівлі. Уміло підібраний колір ламінованих ПВХ вікон може істотно вплинути на характер і зовнішній вигляд всього будинку.

 

Технологія ламінування вікон ПВХ - зовнішня, внутрішня і ламінація в масі

 

Ламинация окон ПВХ Для додання необхідного кольору пластикового вікна використовується спеціальна декоративна плівка потрібної текстури (наприклад - під дерево) і кольоровості, яка наноситься на віконний профіль особливим ламінуючою обладнанням. Матеріал, з якого створена плівка для ламінування, є надзвичайно міцним і зносостійким виробом. Він здатний витримувати екстремальні погодні умови багато років.

 

При ламінації вікон ПВХ плівка, обраного кольору і структури, наноситься зовні, зсередини або з обох сторін, як того вимагають побажання замовника. Основа (віконний профіль) може бути білого або іншого кольору (карамельного, шоколадного). Нанесення плівки ламінації на основу не білого кольору називається - ламінація в масі.

 

Популярні кольори ламінації вікон

 

Приклади найбільш затребуваних варіантів ламінування пластикових вікон декоративними плівками Renolit (Реноліт) і Hornschuch (Хорншух).

 

 • Ламинация золотой дуб

  Ймовірно найпопулярніший колір ламінації пластикових вікон - золотий дуб.

  2178001 (код по Renolit)

  F4362036 (код по Hornschuch)

 • Ламинация темный дуб

  Теж часто замовляється покриття кольорових вікон - темний дуб.

  2052089

  F4362007

 • Ламинация орех

  Топовий колір для ламінування вікон марки Aluplast - горіх.

  2178007

  F4362035

 • Ламинация махагон

  Пластикові вікна з текстурою дерева на пластиковому профілі - махагон.

  2097013

  F4362002

 • Ламинация серый антрацит

  Незвичайний і гарний декор для сучасного будинку - ламінація сірий антрацит.

Щоб задовольнити потреби замовника, готові віконні рами можуть бути не тільки монохромного однорідного кольору, а мати природний вигляд дерева. Пластикові вікна коричневого кольору, у яких текстура автентична дереву (золотий дуб, темний дуб, горіх і тд.), Особливо добре підходять для заміських будинків і котеджів, роблячи їх більш затишними і радують око. Зрозуміло, установка ламінованих пластикових вікон коричневого кольору або будь-якого іншого підходить не тільки для тих, хто будує новий будинок, але і для тих, хто займається ремонтом і реконструкцією старих будівель або квартири. Широка палітра кольорів ламінації профілю привнесе в приміщення додаткову родзинку і комфорт.

Заявка на замір
Напишіть нам