Titan AF - одна з фурнітури ліній концерну Siegenia-Aubi для пластикових вікон, яка прийшла на зміну Favorit Si-line. Власне Favorit став прабатьком Titan AF, давши все краще. Сьогодні Titan AF є найкращою і доопрацьованій системою в фурнітурної лінійці Siegenia-Aubi, так і, ймовірно, на ринку фурнітури в цілому.

Зміни в віконної фурнітури Siegenia Titan AF

Оконная фурнитура Siegenia Titan - цапфы Істотні зміни торкнулися запірних цапф:

  • вони отримали специфічну конструкцію (грибовидную форму) і обертає головку з роликом. Це істотно полегшує закриття стулки і дозволяє додатково встановлювати запірні пластини посиленої конструкції;
  • вони стали висувними, що збільшило діапазони регулювання віконної фурнітури Siegenia Titan AF;

Оконная фурнитура Siegenia Titan - грибовидная цапфа Грибоподібна цапфа з обертовим ходом була винайдена і запатентована інженерами Siegenia в 2000 роках. Головна родзинка - плавність і м'якість роботи віконної фурнітури (причому - від класу противовзломности це не залежить) за рахунок того, що зовнішня складова цапфи обертається під час зачеплення за запірну пластину.

Оконная фурнитура Siegenia Titan - ножницы

удосконалення ножиці:

  • змінився пріподиматель. Це поліпшило ковзання рухомих сегментів, а також позбавило від специфічного металевого брязкоту;
  • додалася нова деталь - доводчик. Він допомагає притискати до рами верхній кут стулки, коли вікно необхідно закрити;

Оконная фурнитура Siegenia Titan - микролифт Змінилося розташування мікроліфта:

Мікроліфт в віконної фурнітури Siegenia - те саме, що і роликовий пріподиматель - піднімає стулку, тим самим, оберігаючи її від зайвого провисання, і забезпечує м'яке закриття вікна . У Titan AF мікроліфт розташований ближче до центру стулки і тому, вона легше закривається.

Оконная фурнитура Siegenia Titan - верхняя петля Змінено форму верхньої петлі:

Елементи верхньої петлі, які виступали в попередніх серіях, тепер знаходяться всередині. І з новою петлею вішати стулку на раму стало значно зручніше, тому що напрямні теж дещо змінилися. При цьому всі корисні "моменти" збереглися (наприклад - пластикова втулка, яка виконує роль «петельного гальма», яка забезпечувала плавність ходу). Ще в новій верхньої петлі є спеціальна канавка для ущільнювальної гумки - це грунтовно перешкоджає проникненню холодного повітря в зимовий період.

Оконная фурнитура Siegenia Titan - нижняя петля Зміни торкнулися і нижньої петлі:

З'явився додатковий регулювальний механізм корекції притиску, а на різьбу для регулювання завдано спеціальний склад для продовження терміну експлуатації.

Компанія ВДТ пропонує установку фурнітури комплектів Siegenia Titan AF при замовленні металопластикових вікон з профілів Veka, а також, за бажанням покупців, в віконні конструкції з профільних систем Rehau.

Заявка на замір
Напишіть нам