Німецька фурнітура Winkhaus ActivPilot

ActivPilot є логічним продовженням системи фурнітури серії Winkhaus AutoPilot, і він отримав всі закладені плюси і стабільну роботу від попередньої версії. Підходить для всіх профільних систем.

WinkHaus ActivPilot Німецька віконна фурнітура Winkhaus використовується для конструкцій прямокутної конфігурації і індивідуальних форм (трикутних, арочних, трапецієподібних). Вона застосовується для відкидних, поворотних, суміщених, шпультових і зсувних стулок (у останнього типу є можливість здійснювати нахил).

Протизломна є будь-яка комплектація, починаючи зі стандартною. Технічний вузол здатний витримати зусилля в 0,6 т, він виключає отжатие стулки з метою проникнення. Унікальним аспектом фурнітури служить ексцентричний ролик. З його допомогою вдається виконувати коригування ступеня притиску стулки по периметру вікна без застосування інструменту. Після консультації майстра подібну операцію здатний зробити будь-яка людина.

На що здатна віконна фурнітура Winkhaus ActivPilot

Оконная фурнитура Winkhaus activPilot

  1. При провітрюванні передбачений механізм покрокового відкривання стулки.
  2. Мікроліфт не дає провисати стулці в процесі експлуатації.
  3. Базова безпеку з грибоподібними цапфами навіть в стандартній комплектації.
  4. Поворот стулки на обраний кут і закріплення від закриття вітром.
  5. Нахил вікна без повороту, щоб блокувати доступ дітей до відкритої конструкції - замок FSL.
  6. Блокування, що не дозволяє, коли ручка знаходиться у відкритому положенні, повертати її.

Компанія ВДТ пропонує оформити замовлення на вікна з фурнітурою WinkHaus ActivPilot в профільних системах WDS, OpenTeck, KBE і Коммерлинг.

Заявка на замір
Напишіть нам