Головна/Корисно знати/Балконний блок

Балконний блок

Балконний блок

Щоб розмежувати простір балкона або лоджії від житлового приміщення, використовують ПВХ вироби, що поєднують двері і вікна. Це балконні блоки. Вони являють собою набір металопластикових конструкцій (балконні двері і вікна), які стикуються між собою спеціальними з'єднувачами, створюючи єдине ціле.

У цьому тандемі використовують як одностулкові, так і двостулкові балконні двері. Це залежить від розмірів отвору і від бажання Замовника. Такий союз повноцінно вирішує питання з надходженням природного освітлення в денний час, зі зниженням шумового фону вулиці і комфортним проживанням в будь-який час року.

Види балконних блоків

Балконний блок - вікно з балконними дверима

Самий «скромний» за видатками та найбільш поширений вид балконного блоку представлений широким або вузьким стаціонарним ( «глухим») вікном, що стикується з одностулковоми балконними дверима. При цьому - стулка може бути із суцільним склопакетом або з горизонтальною перемичкою в одному рівні з вікном. У дверях використовуються поворотно-відкидні і поворотні фурнітурні комплекти, встановлюється засувка і рогач.

 Балконний блок з одним вікном, що відчиняється та балконними дверима

Якщо Ви захочете поставити балконний блок, в якому вікно, що відкривається об'єднано з балконними дверима, то це буде зручний і практичний вибір. Два відкривних елемента дають можливістю створення повітряного потоку з обраної інтенсивністю. Двері виробляються із суцільним склінням або з сендвіч-панеллю в нижній секції. Типи відкривання і додаткові опції - за бажанням Замовника.

 Балконний блок -двустулкове глухе вікно і двері

Ваш вибір балконного блоку зупинився на варіанті, де є вікно розділене на дві «глухі» секції та балконні двері. Цей тип конфігурації відноситься до економних цінових пропозицій, так як мобільними будуть тільки двері, в якій можуть бути як суцільне скло, так і комбінація скла і сендвіч-панелі. Дозволяє отримати досить довге підвіконня, на якому багато господинь люблять розставляти горщики з квітами.

Балконний блок з вікном, що відчиняється

Балконний блок з вікном, що відчиняється аналогічний за своєю конфігурацією попередньому варіанту, з тією лише різницею, що вікно має стулку. Така компоновка буде більш просунутою і практичною у використанні - більше можливостей для провітрювання і зручність в плані миття всього вироби. Тому балконний блок з вікном, що відчиняється теж дуже затребуваний у споживачів.

Балконний блок з двома вікнами (чебурашка)

Комбінація балконний блок з двома вікнами. У народі отримала назву «чебурашка» за характерний зовнішній вигляд. Бічні вікна можуть бути як глухими, так і такими, що відкриваються. Якщо встановити широкі підвіконня, то вони послужать своєрідними поличками для різних предметів. При наявності в одному (або в обох відразу) стулок з'являється можливість виконувати провітрювання, без використання балконних дверей.

Французький балконний блок

Французький балконний блок підходить для установки конструктивних елементів на всю довжину і висоту отвору. Ви отримуєте покращене освітлення і візуальне збільшення житлового простору. Останнім часом, при виборі такого виду балконного блоку, стало характерним використання розсувних балконних дверей , що дуже зручно для економії місця. Але, для установки подібного комплекту в багатоквартирних будинках часто потрібно вирубати пристойну частину стіни, що є досить трудомістким і дорогим.

При великій висоті прорізу всі зазначені види балконних блоків, як правило, будуть виготовлятися з фрамугою у верхній частині.

Спочатку слід визначитися, в який бік повинні відкриватися двері і стулки вікон. Для кухні або кімнати невеликої площі і з значним меблевим заповненням, є сенс вибрати відкривання стулки двері в сторону балкона (назовні). Застосування двосторонньої ручки дозволить зробити балконні двері, що відкриваються назовні.

Базові критерії що формують ціну балконного блоку

Як і на звичайні пластикові вікна, склад ціни балконного блоку формується з ПВХ профілю, що використовується, різного типу заповнення (склопакетів і сендвіч-панелей) і фурнітури, склад яких на пряму залежить від обраної конфігурації всієї конструкції . Наприклад, «глухе» вікно з балконними дверима обійдеться дешевше, ніж балконний блок з вікном, що відчиняється. Ще один нюанс: при теплому склінні балкону або лоджії, та встановленні на їх площі джерел опалення - відпадає необхідність ставити в балконний блок склопакет з великою кількістю камер. При своєму виборі - враховуйте переваги і недоліки кожного з видів балконних блоків, розглянутих вище.

Розрахунок вартості балконного блоку

Отже, Ви зупинилися на одній з представлених моделей. Яким виявиться за вартістю балконний блок? Калькулятор вікон підкаже, у скільки обійдуться деякі з видів перерахованих вище балконних блоків, але без урахування додаткових комплектуючих (наприклад, підвіконь, сіток і тд.) і необхідних робіт (доставки, установки і тд.)

Якщо Ви не знайшли в макетах калькулятора свій варіант - залиште електронну заявку (через форму зворотного зв'язку) або передзвоніть нашим менеджерам, які з готовністю відгукнуться на прохання прорахувати вартість балконного блоку.

Нагадуємо,що установку балконних блоків ми проводимо тільки в Києві і області. При цьому, Ви можете купити конструкції окремо і провести демонтаж балконного блоку і його монтаж самостійно.

 

Заявка на замір
Напишіть нам