Головна/Корисно знати/Двері на балкон або лоджію

Двері на балкон або лоджію

 Пластикові балконні двері

Що являють собою пластикові балконні двері? Це ті ж самі вікна, проте вони мають більший розмір по висоті (від підлоги до стелі або до перемички перекриття отвору). Через такі двері здійснюється доступ на балкон або лоджію. Двері на балкон виробляють з того ж профілю і комплектуються такою ж фурнітурою що і вікна ПВХ. Саме тому вони - практичні у використанні (встановлюються як в квартирі, так і в приватному будинку), мають високу ремонтопридатність, довговічність, а також багато корисних функцій, що дозволяє їм повноцінно вписуватися в інтер'єр.

Основні відмінності балконних дверей від пластикових вікон в їх додаткової комплектації. За бажанням замовника можуть бути встановлені такі елементи:

 • Ручка-рогач і засувка для балконних дверей

  Ручка-рогач і защіпка. Пластикові двері на балкон з односторонньою ручкою, так само як і вікна, повністю закриваються тільки зсередини приміщення. Даний комплект дозволяє при виході на балкон зачинити стулку, але не закрити повністю, тим самим позбавляючи від непотрібного протягу. Найпопулярніша опція, яка встановлюється на балконні двері;

 • Двостороння ручка для балконних дверей

  Двостороння ручка. Зручний девайс, який дає можливість відкривати і закривати стулку дверей на балкон з двох сторін. Підходить не для всіх віконних стулок. У деяких профільних системах для установки подібної ручки необхідно використовувати вже дверний профіль для стулки. У цьому випадку ціна металопластикової балконних дверей буде грунтовно вище;

 • Алюмінієвий поріг для балконних дверей

  Алюмінієвий поріг. У нижній частині балконних дверей замість пластикового порогу, який є продовженням рами, можна встановити менший за висотою алюмінієвий поріг. Це, безумовно, зручна опція, але в цьому випадку притиск у нижній частині стулки буде гірше, ніж при пластиковому порозі. Крім того, алюміній є провідником холоду, тому ми не рекомендуємо встановлювати поріг з алюмінію в двері, які виходять на не засклений балкон або лоджію.

Варіанти пластикових балконних дверей

Найбільш популярні варіанти балконних дверей - це одностулкові або двостулкові. Застосування одного або іншого варіанту дверей залежить від розмірів отвору, конструктивних особливостей, технічних параметрів ПВХ профілю і фурнітури. Що стосується фурнітури - рекомендуємо комплектувати стулку балконних дверей поворотно-откдідной фурнітурою. У неї краще притиск, простіше регулювати і, звичайно, є функція провітрювання.

Одностулкові балконні двері

Двері з одною відкривною стулкою служать найпоширенішим видом балконних дверей, мають відмінні теплозберігаючі показники, дуже зручні, дають багато світла. Найчастіше такі двері з'єднуються з одним або декількома вікнами і утворюють балконний блок.

Одностулкові балконні двері бувають двох видів:

 • Однополі балконні двері

  Одностулкові балконні двері

   Онлайн калькулятор вікон - одностулкові балконні двері

  Виготовляються із суцільним склопакетом в стулці або з горизонтальною перемичкою (імпостом). При виготовленні балконних дверей з поділом в нижній частині стулки, як правило, встановлюють замість склопакета пластикову вставку (сендвіч панель). За типом відкривання пропонується два варіанти: поворотний (тільки для відкривання) або поворотно-відкидний (відкривання і нахил для провітрювання).

  Подібні пластикові вироби підходять для малогабаритних приміщень, коли потрібно заощадити корисну площу або намічається облаштування порівняно невеликого отвору, де необхідні окремо розташовані балконні двері без вікна. Скористайтеся нашим онлайн калькулятором вікон , щоб дізнатися на однополі балконні двері стандартних розмірів.

 • Однополі двеі з фрамугою (квартиркою)

  Одностулкові балконні двері з фрамугою

  Однополі балконні двері з кватиркою відрізняється наявністю глухої частини або що відкривається на верхній ділянці рами. Є одним з різновидів балконних дверей в підлогу. І застосовується в будівлях з високими прорізами, де балконні двері звичайних розмірів практично не використовуються, тому що є обмеження по висоті застосовуваної фурнітури. Дуже оригінально виглядає така конструкція з арочною верхньою частиною.

Двостулкові балконні двері

Як правило, двостулкові двері на балкон підбираються під великий отвір. Тому такі балконні двері можуть мати дуже значні розміри. Переваги таких конструкцій досить відчутні: велика площа скління дозволяє більш ефективно використовувати денне, природне освітлення. Кімната і балкон стають єдиним цілим, візуально збільшуючи площу приміщення. Відкритий прохід дає значну порцію свіжого повітря, що надходить з вулиці в теплий сезон - ці моменти відчуваються вже в процесі експлуатації.

Двостулкові балконні двері добре вписуються в інтер'єр, корисні з позиції теплоізоляції і звукопоглинання, запобігають потраплянню пилу і опадів всередину будинку. За зовнішнім виглядом і конфігурацією діляться на:

 • Стандартні двостулкові балконні двері

  Двостулкові балконні двері з однією стулкою і перемичкою

  Макет двостулкових балконних дверей в віконному калькуляторі

  У таких дверей одна половинка працює повноцінно на відкривання-закривання або виконує поворотно-відкидні функції, а друга стаціонарно зафіксована (глуха). Через відносну дешевизну найчастіше замовляється клієнтами.

  При використанні горизонтальних перемичок (імпостів), замість склопакета встановлюється так само сендвіч-панель. Стулкове полотно відкривається повністю по висоті за допомогою всього однієї ручки. При використанні двосторонньої ручки двостулкові балконні двері можна відкривати-закривати і з зовні.

  У більшості випадків, встановлюється такі балконні двері без вікна. На малюнку відзначений макет двостулкових дверей на балкон в нашому віконному калькуляторі.

 • Двостулкові пластикові двері на балкон з двома стулками

  Двостулкові балконні двері

  У таких дверей обидві стулки відкриваються, а зафіксована вертикальна перемичка (імпост) між ними, допомагає зберегти геометрію ПВХ конструкції, зберігаючи хороший притиск по всьому периметру прилягання. Тим самим має хороші тепло- і звукоізоляційні властивості. Як саме будуть відкриватися стулки вирішує замовник - поворотні або поворотно-відкідні. Проте краще - вибирати поворотно-відкидну фурнітуру.

 • Розпашні двостулкові балконні двері (штульпові)

  Розпашні двостулкові балконні двері

  Не хочете робити імпост, а потрібні двері без вертикальної перемички? Тоді ваш вибір - штульпові балконні двері.

  Штульпові балконні двері не мають фіксованої вертикальної стійки і у них є своя особливість - послідовне відкриття стулок. Одна з них активна, а інша тимчасово залишається стаціонарною завдяки фіксаторам шпінгалетам, розташованим у верхній і нижній частині стулки. Ці шпінгалети приводяться в дію кожен окремо або спеціальним приводом, який прихований в торці неактивної стулки. Залежно від марки фурнітури, пасивна стулка теж комплектується ручкою.

  Такі конструкції застосовуються найбільше в приватних будинках для скління терас, виходів з басейну або інших приміщень, де необхідно швидко збільшити ширину проходу.

 • Розсувні двостулкові двері на балкон

   Розсувні двостулкові балконні двері

  Для максимальної економії місця, житлової площі і зручним виходом на балкон будуть розсувні двостулкові двері. Фурнітурні механізми яких, не тільки дозволяють зміщувати відкривний сегмент в сторону, але і відкидати на провітрювання. Також розсувна фурнітура пластикових балконних дверей дає можливість робити стулки дуже великих розмірів, при цьому зберігаючи легкість і комфорт управління. Так само можуть комплектуватися двосторонньої ручкою. Відмітна особливість - тільки один сегмент розсувних балконних дверей буде рухомим. Інший залишається фіксованим (глухим).

 • Фрамужні двостулкові балконні двері

   Двостулкові двері з кватиркою (фрамужні)

  Які балконні двері купити для «сталінки»? Звичайно з фіксованим верхнім елементом. Іноді це є єдиним способом скління, що дозволяє знизити тиск стулками на петлі і обійти технічні обмеження по висоті використання фурнітури. Фрамуга може бути застосована для всіх видів двостулкових дверей на балкон.

Так як деякі, представлені в статті, моделі балконних дверей зустрічаються нечасто або є багатоелементними конструкціями (наприклад балконні двері стикуються відразу з декількома вікнами), вони не введені в розрахункові опції віконного калькулятора. В цьому випадку Вам допоможуть наші менеджери, які в телефонному режимі або по надісланій електронною поштою заявкою зможуть розрахувати фінансову складову питання. Телефонуйте або пишіть!

 

Заявка на замір
Напишіть нам