Головна/Корисно знати/Формування ціни на пластикові вікна

Формування ціни на пластикові вікна

Ціна пластикових вікон

Очевидно Ви, проводячи моніторинг і порівняння цін на віконному ринку, звернули увагу на суттєвий розбіг вартості пластикових вікон. При цьому порівнюючи продукцію конкуруючих компаній зі схожою комплектацією конструкцій, нерозуміння викликає ціна вікон, яку озвучують менеджери. Вона може істотно відрізнятися від вартості зазначеної на сайті або в рекламному проспекті.

Чому з'являється різниця в ціні, фактично ідентичних, пластикових вікон? Це що - помилка або обман? Ні те, ні інше. У рекламних матеріалах часто вказується ціна вікон без вартості установки або інших необхідних робіт і додаткових матеріалів (підвіконь, відливів, сіток і тд.). Або з якимось стандартним набором матеріалів і послуг, а таакож базовою комплектацією конструкції, що дає найбільш низьку, а значить і більш привабливу вартість пластикових вікон.

Як формується ціна на пластикові вікна?

Формування ціни на пластикові вікна залежить від ряду основних витратних величин: конфігурації конструкції, типів і розмірів склопакетів, технологічних нюансів виготовлення, витрат на профіль ПВХ, виду і марки фурнітури, ціни металевого підсилювача і додаткових комплектуючих, заробітної плати працівників, витрат на рекламу та оренду , транспортних витрат. Причому це не повний перелік.

У кожної віконної компанії цей список свій, і перераховані основні витрати, матимуть теж різну цінову величину, тому сформована кінцева вартість пластикового вікна у різних компаній буде відрізнятися, навіть на повністю однакові моделі.

Ціна вікна за квадратний метр

Досить часто в рекламних оголошеннях віконники вказують вартість вікон в прив'язці до ціни квадратного метра пластикового вікна, наприклад - від 720 грн. \ 1 м². Насправді це не правильно, адже вартість 1 м², як і ціни на вікна однакової площі та комплектації, але при різній конфігурації, будуть сильно відрізнятися.

Вартість одного квадратного метра вікна

Розглянемо два варіанти на прикладі розрахунку вартості пластикового вікна в нашому калькуляторі вікон . Виберемо перший макет, розміри - 1000 мм ширина і 1000 мм висота.

При таких параметрах підсумкова вартість вікна і ціна 1 м² (варіант глухого скління) - будуть однаковими.

Ціна вікна за квадратний метр

А тепер поміняємо конфігурацію - додамо стулку, а всі інші дані залишимо без зміни. Як бачимо - ціна пластикового вікна, і вартість 1 м² змінилися - вони стали більше. Тому визначити вартість пластикових вікон, не знаючи хоча б орієнтовних розмірів і конфігурації - не вийде. Точніше, вийде, але вона буде дуже далекою від дійсності.

Не повторюйте чужих помилок, телефонуйте до нас в офіс або пишіть. Безкоштовно, а головне із задоволенням, проконсультуємо і прорахуємо Ваші віконця!

 

Заявка на замір
Напишіть нам