Головна/Корисно знати/Формування ціни на пластикові вікна

Формування ціни на пластикові вікна

Цена пластиковых окон

Очевидно Ви, проводячи моніторинг і порівняння цін на віконному ринку, звернули увагу на суттєвий розбіг вартості пластикових вікон. При цьому порівнюючи продукцію конкуруючих компаній з однаковою або подібною комплектацією конструкцій, нерозуміння викликає ціна металопластикових вікон, яку озвучують менеджери. Вона може істотно відрізнятися від вартості зазначеної на сайті або в рекламному проспекті.

 

Але що це - помилка або обман? Ні те ні інше. У рекламних матеріалах часто вказується ціна вікон без вартості установки або інших необхідних робіт і додаткових матеріалів (підвіконь, відливів, сіток і тд.). Крім того, фінансовий показник вказується для моделей з базовою комплектацією, що дає найбільш низьку, а значить і більш привабливу вартість пластикових вікон.

 

Основним завданням для покупця стає грамотна оцінка запропонованих варіантів з орієнтацією на актуальні ціни.

 

Як вибрати таку модель, щоб ціна металопластикових вікон виявилася «підйомної», а якість і комплектація повністю задовольняли?

 

Як не помилитися, вибрати гідну пропозицію, щоб не переплачувати зайвих сум і не обмежувати себе спрощеними фурнітурними опціями? На більшість подібних питань пов'язаних з правильним вибором пластикових вікон відповіді Ви знайдете в циклі статей на нашому сайті. Але ще хотілося б звернути увагу на ряд важливих моментів пов'язаних з фінансовою складовою.

 

Як визначити вартість пластикових вікон, не знаючи їх точних розмірів?

 

В цьому випадку потенційні замовники просять менеджерів назвати ціну 1 м² конструкції. Насправді це неправильно, адже вартість 1 м², як і ціни на вікна однакової площі та комплектації, але при різній конфігурації, будуть сильно відрізнятися.

 

Розглянемо два варіанти на прикладі розрахунку вартості пластикового вікна в нашому калькуляторі вікон :

 

Цена 1 м.кв. пластикового окна Розрахункова система - Aluplast Ideal 4000 (вікна ПВХ з даного профілю найбільш затребувані в категорії енергозберігаючих вікон при відмінному співвідношенні ціни і якості). Розміри - 1000 мм ширина і 1000 мм висота, двокамерний енергозберігаючий склопакет.

 

При таких параметрах підсумкова вартість вікна і ціна 1 м² (варіант глухого скління) - будуть однаковими.

 

цена одностворчатого энергосберегающего окна А тепер поміняємо конфігурацію - додамо відкривається елемент, а всі інші дані залишимо без зміни. Як бачимо - ціна пластикового вікна, і вартість 1 м² змінилися. Він стали більше.

 

Показники, що впливають на ціну вікон.

 

Підводячи підсумок, можна сказати, що ціни на вікна залежать від ряду факторів: зміни типів і розмірів склопакетів, технологічних нюансів виготовлення, витрат на профіль ПВХ, виду і марки фурнітури, особливостей демонтажу відслужили своє і установки нових вікон.

 

Сподіваємося, що ця стаття допоможе вдало вибрати, замовити і встановити ПВХ вікна!

Заявка на замір
Напишите нам