Головна/Корисно знати/Мультифункціональний склопакет

Мультифункціональний склопакет

Мультифункціональний склопакет для вікон

Це віконний склопакет, у якого на одне скло наноситься напилення оксидів металу (срібла, титану, нікелю), аналогічно, як і в енергозберігаючих або сонцезахисних, але кількість шарів більше і підбираються вони так, щоб максимально отримати відображають функції і перекрити теплової діапазон. При цьому якщо комбінувати в склопакеті мультифункціональне скло та енергозберігаюче - його теплові показники значно зростають.

Мультифункціональний склопакет - оптимальний вибір.

З огляду на той момент, що мультифункціональний склопакет зібрав в собі всі найкращі властивості енергозберігаючих та солнцевыдбиваючих склопакетів, можна стверджувати, що його застосування у вікнах з металопластику - буде оптимальним вибором. Причому як для скління будинків або квартир, так і для скління офісних або інших нежитлових приміщень, де гостро стоїть питання заощадженні теплової енергії та (або) є істотні витрати на кондиціонування. А як Вам вибрати пластикові вікна - це вже окрема тема для статті.

Як функціонує склопакет з мультифункціональним склом?

Мультифункціональній стклопакет

Скло з мультифунціональним покриттям працює як фільтр, який вибірково пропускає денне світло і теплову енергію, а скло з енергозберігаючим покриттям (на малюнку) додатково відображає теплову енергію в житлове приміщення. І що важливо, видиме світло проходить практично безперешкодно, що не позначається на прозорості ваших вікон. Застосування в камерах такого склопакету інертного газу (наприклад, аргону або криптону) додатково збільшує і без того дуже високі теплозберігаючі показники.

 

Заявка на замір
Напишіть нам