Головна/Корисно знати/Пластикові вікна в школу або дитячий сад

Пластикові вікна в школу або дитячий сад

 Вікна в школу, вікна в дитячий сад

Дитячі вікна в садок і школу замовляють як правило в літню пору. У цей час частина дошкільних закладів закривається на ремонт, а навчальні приміщення звільняються на період канікул.

Держава виділяє скромні суми, щоб вистачило на ремонт даху, сходів, коридорів і вчительських кабінетів. А на нові вікна в класи часто їх не вистачає, і це лягає на плечі батьків.

Проблемна реальність чи старі вікна в садках і школах

Пластикові вікна в школу чи дитячий садок

Що відбувається в садках і школах - закладах, де діти перебувають більшу частину дня? Якщо будівлі побудовані недавно, то у них напевно вставлені пластикові вікна. У разі, коли спорудження будівель відбувалося років 20 назад і з тих пір капітальний ремонт не виконувався (як зазвичай, в бюджеті не вистачає грошей, а займатися спонсорською допомогою комерційні компанії не поспішають), ситуація залишається плачевною і це наша проблемна реальність.

У старих дерев'яних вікон «напіврадянським періоду» щорічно оновлюють зовнішній вигляд. Робиться це силами співробітників, що працюють в дитячих установах, і з батьківською участю. Але ж дерево має здатність всихати згодом. Навіть якщо закладені тріщини і відколи, оновлена фарба, залишаються щілини, через які задуває холодний вітер і проникає вогкість і мороз, знижуючи температуру в приміщенні.

Утеплення місць сполучення вікон з прорізами проклеюють стрічками. Але це допомагає частково, тому проблема залишається невирішеною. Підсумком є дитячі захворювання, що часом приймають епідеміологічний характер. В результаті комусь із батьків доведеться йти на лікарняний або підшукувати, під чиїм наглядом залишити сина, дочку, відразу декількох дітей. Школярам після одужання доводиться посиленими темпами займатися, щоб «нагнати» пропущене. Щоб ситуація змінилася на краще, знадобиться установка пластикових вікон.

Якісні вікна обмежують доступ вуличного повітря в приміщення, знижують шумопередачу, захищають приміщення від попадання опадів, пилу та іншого дрібного сміття. У холодну пору проявляється ще одна цінна якість цих конструкцій - термічна герметичність.

На сторожі здоров'я ваших чад або на що звернути увагу при виборі пластикових вікон в школу або садок?

Дитячі вікна в школі

Значна площа скління вимагає аналітичного підходу до вирішення питання вибору. А так як конструкції встановлюються на 10 років і більше, необхідно підібрати таку конфігурацію і комплектуючі для пластикового вікна, які в підсумку дозволять отримати максимум від придбання: воно буде зручно відкриватися, буде безпечним для дітей, не викликати особливих труднощів при догляді і буде енергоефективним.

Спробуємо розставити основні акценти:

 • Конфігурація вікон не повинна порушувати архітектурний вигляд всього будинку. Розташування стулок (елементів, що відкриваються) має бути таким, щоб можна було безпечно відкривати і зручно помити;
 • Так як оплата лягає на батьків, нема чого розорятися, намагаючись купити щось дороге, хоча і практичне. Якщо вибирати вікна в садок або школу, цілком підійдуть моделі з українських профільних систем (наприклад - недорогі вікна Openteck);
 • Нинішні українські норми вимагають установки 2-камерних енергозберігаючих склопакетів;
 • Крім стандартних функцій в фурнітурі (відкривання і відкидання на провітрювання) варто подумати про установку додаткових опцій для підвищення безпеки:
  1. ручка з замком або кнопковою активацією, функціонує в режимах «закрито» і «провітрювання»;
  2. накладне замковий пристрій – дитячий замок безпеки;

  Ці та інші види запобіжних компонентів допоможуть уникнути відкривання вікон дітьми і подальшого травматизму;

 • Додаткова продукція, яка дозволить естетично і функціонально доповнити картину монтажу:
  1. відливи захищають від атмосферних опадів і проникнення вологи, допомагають сховати під собою нерівності;
  2. підвіконня облагороджують вікна ПВХ зсередини;
  3. москітні сітки закривають доступ в приміщення летючим комахам і в деякій мірі збільшують дитячу безпеку;
 • Не рідкісні випадки дитячого травматизму від розбитого скла, тому варто подумати про те, щоб на вікна в школу замовити ударостійкі склопакети. Крім того - це додатковий захист від проникнення ззовні;

Школьні вікна

Компанія «ВДТ» готова порекомендувати і провести встановлення металопластикових вікон , які відповідають найсуворішим вимогам з боку покупців. Ми розуміємо, що немає нічого прекраснішого і дорожче дітей, тому їм пропонується тільки те, що зможе зробити їх перебування в школі чи дитячому садку комфортним, безпечним і чітко вирішує питання - як правильно вибрати металопластикові вікна в школу або дитячий сад.

Попередню вартість пластикових вікон можна дізнатися на сайті або в телефонному режимі у наших консультантів, чи відправивши заявку для розрахунку в електронному вигляді.

 

Заявка на замір
Напишіть нам