Головна/Корисно знати/Вклейка склопакетів

Вклейка склопакетів

Вклейка стеклопакетів

У своїй роботі ми досить часто стикалися з тим, що бажання Замовника купити вікно або двері в тому вигляді і формі як він собі задумав, ставало не можливим через технічні обмеження пов'язаны з розмірами стулок, використовуваної фурнітури і, на той час, в нашому асортименті ще були відсутні продукти з вклеєним склопакетом в стулках.

 Вікно з стулками дуже великого розміру

Наприклад, треба зробити вікно габаритами 2700 мм по ширині і 1500 мм по висоті, яке повинно бути розпашним (штульповим) з двох стулок і візуально виглядати так, як на картинці. У вікні треба використати двокамерний енергозберігаючий склопакет, тому що встановлюється в житлове опалювальне приміщення. При стандартній установці склопакета в стулках даного вікна пікові навантаження, які виникають при відкриванні - закриванні, будуть приводити до постійного провисання. Тому більшість компаній просто не роблять такі конструкції, а якщо і роблять, то не дають гарантію на нього. При використанні технології вклейки склопакетів такої проблеми немає і це не єдиний бонус, але про бонуси трохи нижче, а зараз розповімо про вклеєні склопакети.

Способи вклейки склопакетів

На сьогоднішній день існує два способи отримання вікон з вклеєним склопакетом.

 • « Мокрий »спосіб вклейки склопакета.

  Вклейка склопакетів - мокрий спосіб

  За допомогою автоматичного верстата або ручного пістолета приклеюють склопакет до ПВХ профілю стулки за допомогою спеціальної клеючої речовини - двокомпонентною або однокомпонентною клеєвою сумішшю (різниця між ними, головним чином, в часі полімеризації). Для очищення поверхонь що склеюються і для поліпшення адгезії додатково застосовується спеціальний праймер.

 • «Суха» вклейка склопакета .

   Вклейка склопакетів - сухий спосіб

  При такій технології вклеювання склопакета замість клеючої речовини застосовується двостороння клеюча стрічка, яка замінює зовнішній ущільнювач для склопакета. У деяких профільних системах (наприклад, Gealan) клеїюча стрічка вже предустановленна в стулковий профіль.

При використанні будь-якого способу вклейки склопакета виходить статично єдиний елемент, який зберігає прямі кути і прямолінійність сторін стулки. У великих і дуже великих стулках пластикових вікон , балконних і вхідних дверей для їх довгої і надійної роботи без вклейки склопакетів просто не обійтися. А ось тепер про бонуси.

Переваги вікон з вклеєним склопакетом

 • Можна виготовляти вікна і двері з великими стулками без внутрішніх перемичок;
 • Збільшується термін роботи всіх систем фурнітурних елементів і фактично виключається провисання стулок;
 • Збільшення допустимих габаритних розмірів вклеєних вікон, збільшує площу світлового прорізу, а значить, більше денного світла потрапляє в житлові приміщення;
 • Збільшується стійкість вікна до злому. Вклеєний склопакет не можна видавити, а час, необхідний зловмисникам для віджимання стулки значно зростає;
 • Стороннім звукам складніше проникнути з вулиці, адже клей здатний поглинати шум;
 • Енергозберігаючі показники стають більші.

Якщо у Вас виникли питання по вклеєним склопакетам або Ви хочете розрахувати пластикові вікна з вклеєними склопакетами телефонуйте нам в офіс або скористайтеся формою зворотного зв'язку в розділі контакти.

 

Заявка на замір
Напишіть нам