Підвіконня Данке

Підвіконня Данке
Пластиковые подоконники Данке

Пластикові підвіконня торгової марки Danke з глянсовим покриттям нагадують по фактурі граніт, мармур або дерево (крім стандартного білого кольору).

Міцність поверхні - вигідна сторона підвіконь Данке. Тонкий шар Elesgo протистоїть появі подряпин. Контактування з середовищем гарячого повітря або джерелом підвищеної температури не викличе викривлення поверхні.

Хтось на підставках ставить у ПВХ вікна гарячі каструлі і сковорідки, а інший, задумавшись, курить біля відчиненого вікна, не помітивши, що частина тліючого попелу потрапила на віконний аксесуар. Вирішили поставити сюди закипілий чайник? Не бійтеся: у всіх випадках пластикові підвіконня Данке збережуть свою цілісність і естетику. «Натуральність» продукції забезпечується відсутністю з'єднань формальдегіду і свинцю. Здатність зберігати свою структуру при значних напругах тимчасового характеру. Це означає, що при митті вікон можна без побоювань наступати на підвіконня, так як він витримає короткочасний вага 3-х дорослих людей (в середньому - близько 250 кг).

Номенклатурний ряд складається з двох марок Danke Подоконники Данке цвета:

  • Standart. 3 колірних інтерпретації представлені світлим тоном, мармуровим відтінком і золотистим дубом. Матове покриття має захисну плівку.

  • Преміум. Глянцевий поверхню запропонована в десяти відтінках: світле дерево, золотий, коричневий і білий дуб, сірий і світло-бежевий мармур, венге, рожевий онікс, білий глянець і червоне дерево.

Пластикові підвіконня Данке в глянці обійдуться дорожче, але і виглядати будуть привабливішими. Стійкість до сонячної радіації однакова, тому продукція зберігає заводський відтінок протягом усіх років використання.

Характеристики: 
Міцність при розтягуванні
36,8 Мпа
Ударна в'язкість по Шарпі
29,6 кДж\м2
Термостійкість при 150 градусах Цельсія протягом 30 хвилин
здуття і розшарування відсутні
Міцність до тліючої сигарети
немає деструкцій і тріщин
Схожі товари
Подоконники Опентек
  Пластикові підвіконня Опентек (Openteck) підходять як для звичайних пластикових вікон, ак і...
Пластиковые подоконники Crystallit
Маючи намір замовити вікна в Києві, Ви захочете отримати повний комплект, в який входить не тільки...
Заявка на замір
Напишіть нам