Підвіконня Крісталіт

Підвіконня Крісталіт
Пластиковые подоконники Crystallit

Маючи намір замовити вікна в Києві, Ви захочете отримати повний комплект, в який входить не тільки світлопроникна конструкція, але і відлив, москітні сітки і звичайно - підвіконня.

Пластикові підвіконня Crystallit застосовують без обмежень в будь-яких приміщеннях житлового, муніципального, громадського та комерційного типу. Дуже часто вони перевтілюються в барну стійку або стають продовженням столу в збільшеній робочій зоні.

Високоякісне плівкове покриття Елесго (Elesgo) у підвіконь Crystallit служить надійним мікробар'єром для захисту від подряпин, потертостей, точкових проколів, герметично закриває пластик від проникнення рідин і пари.

Завдяки близькому розміщенню ребер жорсткості підвіконня Crystallit мають високу міцність. Активне сонячне випромінювання не вплине на цілісність поверхні - пластикові підвіконня Crystallit протягом декількох десятків років зберігають первинний колір.

Пластикові підвіконня кристалітЗначне нагрівання сонячними променями не здатне викликати здуття плівкового захисту продукції або її злам. Жаростійкість і нейтральність до термічного впливу виражається у відсутності ушкоджень при попаданні гарячої посуду, випадковому загорянні, яке можна відразу загасити.

Основні відтінки підвіконних дощок: білий глянець, дуб (білий, світлий, натуральний, бурштиновий, золотистий), махагон, горіх, венге, мармур, палермо, брістл.

Період експлуатації продукції - 60-70 років. Щоб не пошкодити захисний шар, кожен виріб обертається в плівку завтовшки 65 мкм, яка видаляється після завершення монтажу товару в місці установки.

Характеристики: 
Міцність і ударостійкість
підвищена
Вицвітання
стабільний колір до 70 років
Подряпини
витримує навантаження до 5Н
Температура
витримує до 75 градусів Цельсія
Схожі товари
Подоконники Опентек
  Пластикові підвіконня Опентек (Openteck) підходять як для звичайних пластикових вікон, ак і...
Пластиковые подоконники Данке
Пластикові підвіконня торгової марки Danke з глянсовим покриттям нагадують по фактурі граніт, мармур або...
Заявка на замір
Напишіть нам