Головна/Корисно знати/Кольорові пластикові вікна, види ламінації.

Кольорові пластикові вікна, види ламінації.

Види ламінації, кольорові пластикові вікна

Ламінуванням називають нанесення кольорової плівки на поверхню ПВХ профілю високоточним обладнанням. Таке покриття буває різних кольорів і текстури і виконує не тільки естетичну функцію, але і захисну: береже профіль від хімічних і фізичних ушкоджень, витримує суттєві перепади температур, не боїться підвищеної вологості і дії ультрафіолетових променів.

Служить ламіноване покриття не менше 20 років. Подряпати його досить складно: маленькі подряпини на кольоровій плівці заламінованого вікна не будуть помітні, і, крім того, з'являться вони тільки на плівці, а не на профілі.

Кольорові вікна - види ламінації.

Існує кілька видів ламінації віконного профілю:

Одностороння ламінація вікна.

Одностороння ламінація вікнаУ виробах з одностороннім покриттям ламинацію наносять тільки на одну сторону: внутрішню або зовнішню, причому сторона без кольорової плівки залишається білою. Такий варіант вибирають, якщо стиль фасаду будівлі строго регламентований.

Двостороння ламінація вікон.

 • Ламінація на білій основі.

  Кольорове покриття наносять як на зовнішню, так і на внутрішню частину білого ПВХ профілю, причому колір зовнішньої і внутрішньої сторін може бути різного кольору і текстури. Такі кольорові вікна встановлюють в найрізноманітніших будівлях і об'єктах: в квартирах, котеджах і офісах.

 • Ламінація в масі.

  Ламинація вікна в масіПри виготовленні пластикових вікон з імітацією на рамі структури дерева використовується кольоровий профіль відтінку «шоколад» або «карамель». «Шоколад» використовують для імітації темних порід дерева, «карамель» - для світлих текстур. Стилізація пластикових профілів «під дерево» (наприклад, під золотой дуб або горіх) - найбільш часте використання ламінування для кольорових вікон.

  У таких конструкцій колір всіх елементів однаковий: при відкритті стулки Ви не помітите білий зазор, як у ламінації на білій основі. В результаті такого покриття отримують віконні рами найнеймовірніших відтінків і текстур.

Переваги кольорових пластикових вікон.

 • Перевагою кольорових пластикових вікон, виготовлених за допомогою ламінації віконних рам, є можливість надати профілем реалістичний вигляд як дерев'яної, так і мармурової, кам'яної або сталевої фактури. Ваші вікна будуть виготовлені з ПВХ, але при цьому будуть мати благородний, елегантний і дорогий вид.

 • Якщо Ви купите металопластикові вікна у компанії ВДТ з імітацією текстури натурального дерева, Ви значно економите кошти, так як вони набагато довговічніші і дешевші вікон з масиву дерева. Вражаюча зовнішня схожість таких конструкцій з вікнами з натурального дерева, а також їх порівняно невисока вартість пояснює стабільну популярність ламінованих вікон. Варто сказати, що «дерев'яними» вікнами можливості ламінування не вичерпуються, Ви можете замовити пластикове вікно з ламінуванням будь-якого кольору.

 • Кольорові пластикові вікнаЩоб підтримувати кольорові вікна в ідеальному стані, знадобиться всього кілька разів на рік витерти їх вологою тканиною.

 • Ще одна перевага кольорових вікон полягає в їх шорсткій поверхні, завдяки чому відбитки пальців або дрібні подряпини, що з'явилися під час експлуатації, будуть непомітні.

 • Ламінований кольоровий профіль підлягає нарізці і \ або зварюванні під будь-яким кутом, що дає можливість виготовлення пластикових рам будь-якої форми і розміру. Так як всі роботи по виготовленню металопластикових вікон проводять на сучасному високоточному обладнанні, це гарантує ідеальну якість, як при їх виробництві, так і установці.

 

Заявка на замір
Напишіть нам