Головна/Корисно знати/Вікно та все навколо нього

Вікно та все навколо нього

Додаткові елементи для вікна

Вікно в свідомості пересічного споживача виглядає як засклений отвір в стіні. Рама, скло і фурнітура - ті елементи, на які найчастіше звертають увагу. Однак існують і інші елементи, без яких віконний отвір не виглядає досконалим і не цілком може виконувати свої функції.

Підвіконня

Підвіконня для пластикового вікна

Що розташоване під металопластикових вікном? Чим закритий стик стіни і власне нижня частина віконної конструкції? На чому, врешті-решт, стоять горщики з квітами? На підвіконні, який є абсолютно необхідним функціональним і естетичним елементом вікна.

На сучасному будівельному ринку Вам запропонують велику кількість різноманітних підвіконь. Критерії їх вибору цілком звичайні: підвіконня повинні бути міцними, довговічними, стійкими до різноманітних механічних впливів і, безумовно, естетичними.

Зараз на хвилі популярності підвіконня з пластику. Їх виробляють з жорсткого полівінілхлориду з покриттям спеціальної термоплівкою. Такі підвіконня добре переносять перепади температури, вологостійкість, не втрачають колір від сонячного світла і взагалі стійкі до ультрафіолету, а головне - не потребують додаткового фарбування і спеціального догляду. Пластик практично неможливо подряпати, а, крім того, розумне навантаження (всі ті ж горщики з квітами або особисто Ви - коли миєте вікна) не змінює форму підвіконня. Кольорова гамма практично не обмежена: Ви можете замовити традиційний білий підвіконня або «під мармур», чи під колір дерева.

Укоси

Укоси для пластикових вікон

Укоси - частини віконного отвору, які обрамляють вікно по периметру - є суттєвим елементом вікна. Їх встановлюють всередині і зовні приміщення, їх головне призначення - закрити шви, що з'єднують раму з віконним отвором. Бувають укоси накладні - з пластикових пластин або дерев'яного матеріалу, гупсокартону і штукатурні. Акуратно оформлені укоси надають віконного отвору елегантний закінчений зовнішній вигляд.

Відливи

Відплив встановлюється на зовнішній нижній частині віконного прорізу для виконання важливої ​​функції: він захищає отвір від затікання води з вулиці на раму. На відміну від підвіконня, відливи встановлюють відразу. Ще недавно відливи виробляли з оцинкованої листової сталі, але вони були не такі довговічні та істетичні.

Відливи для пластикових вікон

На сучасному віконному ринку представлені нові види відливів. Відливи з пластізоловим покриттям характерні високою стійкістю до атмосферних опадів і перепадів температур, а також естетичністю виконання. Поширене також покриття для відливів з поліестеру: фарбою на основі поліестера покривають все ту ж оцинковану сталь. Отримане покриття не тьмяніє і не тріскається, при цьому відливи характеризуються особливою довговічністю.

Козирки

Козирки для пластикових вікон

Козирки, по суті це ті ж відливи, але мають дещо іншу форму і захищають віконний проріз зверху.

Москітна сітка

Москітна сітка для пластикового вікна

Москітна сітка – особлива дрібна сітка, практично не помітна в світловому прорізі вікна, натягнута на рамку. Її встановлюють для захисту від великих і дрібних настирливих комах.

 

 

Заявка на замір
Напишіть нам